Як приготувати чорнослив у шоколаді?

як приготувати чорнослив у шоколаді ?

Вам знадобиться
 • Чорнослив
 • Шоколад
 • Волоський горіх
Інструкція
 • . 1

  Чорнослив відмінно підходить для вживання з будь-якими продуктами. Для його приготування звичайно не потрібно багато часу. Як приготувати чорнослив у шоколаді? Для того що б приготувати такі ласощі, потрібно здійснити декілька простих дій. В результаті будь зможе насолоджуватися справжніми смачними цукерками.

 • . 2

  Перше що слід зробити для приготування чорносливу в шоколаді — це вибрати плоский посуд і застелити її або фольгою, або спеціальним папером. Наступним кроком є миття і очищення від кісточок самого чорносливу. Після того як це зроблено, слід взяти необхідну кількість волоських горіхів і очистити їх. Наступним кроком є запихання половинки волоського горіха всередину чорносливу.

 • . 3

  Приступаємо до шоколаду. Треба взяти близько 2 плиток шоколаду і розтопити їх будь-яким зручним способом. Тепер вмочаємо чорнослив з горіхом в шоколад, очікуємо, що б він стек і ставимо на підготовлену заздалегідь посуд. Також дані цукерки бажано посипати якийсь стружкою, наприклад, кокосової. За бажанням, можна придушити горіхи до стану, в якому вони будуть схожі на гречку і посипати даної стружкою наші цукерки. Тепер ставимо тарілку з цукерками в холодильник для того, щоб вони застигли. Тепер дюбітелі солоденького будуть знати, як зробити чорнослив в шоколаді.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :