Як приготувати фарширований перець напівфабрикат?

як приготувати фарширований перець напівфабрикат ?

Вам знадобиться
 • Набір продуктів
 • Приготування начинки
Інструкція
 • . 1

  Набір продуктів. Мабуть найголовнішою умовою для того, як приготувати фарширований перець напівфабрикат, є наявність морозильної камери. На жаль, без такого пристосування немає сенсу займатися заготівлею цього продукту на зимовий сезон. Отже, для приготування перцю знадобитися: солодкий перець (кількість визначає сама господиня, далі буде складатися пропорція на 10 штук середнього розміру цього овоча), відварений рис будь-якого сорту — пів кіло, м’ясо — пів кіло ( м’ясо для фаршу можна застосовувати будь-яке, як курка, так і свинина або яловичина), цибуля, морква, суміш перців, сіль, трохи зелені за бажанням. Продуктів зовсім небагато, тому господиня не витратить стільки часу на їх збір, в порівнянні з городником, який шукає те, як зробити парник для перців.

 • . 2

  Приготування начинки. Начинка — це найголовніший інгредієнт для фаршированих страв. Для її приготування необхідно заздалегідь відчинити рис звичайним способом в підсоленій воді і дати йому охолонути до кімнатної температури. Що стосується м’яса, то, як було сказано вище, воно може бути будь-яке, крім риби. З м’яса робиться фарш з додаванням однієї цибулини і однієї середньої моркви. Після в нього висипається рис. Отриману начинку необхідно посолити за смаком, а також додати суміш перців і дрібно посічену зелень за бажанням. Заздалегідь господині краще дізнатися, як варити фарширований перець заморожений, щоб її праці не пропали даром.

 • . 3

  Підготовка перцю і фарширування. На першій частині цього етапу необхідно подбати власне про сам солодкому перці. Його необхідно ретельно промити під проточною водою, акуратно вирізати серцевину разом з хвостиком і витрусити все насіння. Що стосується сорту, то можна використовувати будь-який, головне, щоб він не жартував. Поки городник читає літературу про те, як правильно вирощувати солодкий перець, господиня терпляче його фарширує. Насправді, зробити останнє дуже просто після заміни звичної столової ложки на маленьку чайну. Вся фарширування займе буквально кілька хвилин, це набагато швидше в порівнянні з тим, як доглядати за домашнім перцем. Власне це все. Готовий перець необхідно укласти в лоток і поставити в морозильну камеру, щоб зимовими вечорами сім’я могла насолоджуватися таким смачним блюдом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :