Як приготувати гірчицю на розсолі?

як приготувати гірчицю на розсолі?

Вам знадобиться
 • Суха гірчиця 1 стакан
 • Будь розсіл
 • Рослинна олія 2 чайні ложки
 • Цукровий пісок 1 чайна ложка
Інструкція
 • . 1

  Рекомендуємо вам ознайомитися з дуже хорошим рецептом приготування гірчиці. Варто відзначити, що даний спосіб передбачає мінімум турбот. Тим більше що потрібні інгредієнти напевно знайдуться в кожному будинку. Йдеться про приготування гірчиці на розсолі. Ви можете використовувати як капустяний, так і огірковий, наприклад, або будь-який інший. Однак перейдемо до справи.

 • . 2

  Як приготувати гірчицю на розсолі? Скажемо відразу, даний рецепт дуже зручний, так як не потрібно використовувати ніякі приправи і спеції, адже вони вже є в самому розсолі. У невелику миску, каструльку або баночку всипте гірчичний порошок. Тепер її потрібно розвести з розсолом від помідорів, огірків або капусти, наприклад.

 • . 3

  Для цього розсіл попередньо краще трохи нагріти до температури 30 — 40 градусів. Так порошок буде легше розтерти, а у вашій гірчиці не залишиться грудочок. Можна скористатися іншим способом. Візьміть міксер або віночок. За допомогою них розвести і приготувати гірчицю набагато легше. Після цього банку або інший посуд, використовувану при приготуванні, закриваємо щільно кришкою.

 • . 4

  Поставте її в тепле темне місце. Ваша гірчична суміш повинна трохи дійти і настоятися. Тоді приправа вийде смачною і насиченою. Витримайте десять — дванадцять годин, а потім приступайте до подальших дій. Ми практично відповіли на питання про те, як зробити гірчицю на розсолі. Однак це ще не все. Відкрийте вашу баночку. Подивіться, чи немає на поверхні зайвої рідини. Якщо є, то її потрібно обов’язково злити.

 • . 5

  Після цього додаємо в гірчичну масу трохи рослинного масла, а також чайну ложечку цукру — піску. Все! Ваш продукт готовий до вживання На закінчення розкриємо декілька дуже важливих і потрібних секретів, які Вам обов’язково знадобляться у майбутньому. По-перше, зберігайте цю приправу тільки в закритому посуді. Краще віддати перевагу скляну тару. Крім того, гірчиця домашня, в тому числі і на розсолі, зберігається не довго. Вона швидко псується, чого не можна сказати про ту, що ви можете купити в магазині. Вся справа в стабілізаторах і консервантах, які ви в гірчицю не додавати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :