Як приготувати капучіно в домашніх умовах, як зробити капучино з пінкою вдома?

як приготувати капучіно в домашніх умовах, як зробити капучино з пінкою вдома?

Вам знадобиться
 • Мелена кава
 • Вершки або молоко
 • Цукор і мелена кориця
 • Фільтрована вода
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожна людина на планеті, любить такий напій, як капучино, адже воно володіє просто божественним смаком, а весь процес приготування не займе дуже багато вільного часу. Головне знати, як зробити капучино в домашніх умовах, щоб порадувати не тільки себе, а й своїх рідних вкуснимнапітком власного приготування. До того ж капучино можна легко, і оченьбистро, зробити для частування несподівано прийшли гостей.

 • . 2

  У перекладі з італійської мови, «капучино» означає «кава з молоком», яке збивається в дуже густу пінку. У результаті цей кавовий напій виходить з апетитною білої шапочкою. Саме густа пінка і є самою головною відмінністю простого кави від капучино. Цей напій користується досить великою популярністю в клубах, ресторанах, кафе. Однак, необхідно враховувати той факт, що не всі бармени вміють дійсно правильно готувати цей напій. Зробити капучино в домашніх умовах дуже легко, головне дотримуватися кілька простих порад.

 • . 3

  На сьогоднішній день існує досить велика кількість найрізноманітніших способів приготування цього чудового напою з божественним ароматом. Отже, перш ніж починати робити в домашніх умовах капучино, знадобиться заздалегідь подбати про закупівлю всіх компонентів. Для капучино треба взяти мелену каву, вершки або молоко, вода (обов’язково фільтрована), цукор і мелена кориця. Щоб приготувати капучино, треба зварити хороший кави. Для варіння кави краще всього використовувати кавоварку, але якщо немає такої можливості, тоді можна зварити каву і в турці.

 • . 4

  В турку насипається мелена кава, після чого наливається необхідну кількість води і турка ставиться на плиту. Важливо пам’ятати про те, що кава у жодному разі не можна давати можливості кипіти. Це пояснюється тим, що напій стане занадто гірким. Отже, необхідно кави довести до кипіння, після чого турка відразу ж знімається з плити. На наступному етапі приготування знадобиться зняти утворилася пінку. Зробити капучино досить легко, головне дотримуватися цих простих порад.

 • . 5

  Молоко змішується з вершками, після чого поміщається на плиту і залишається на час, щоб злегка підігріли. Далі береться міксер, за допомогою якого гарненько збивається молочна суміш, поки не утвориться густа пінка. Головне стежити за тим, щоб у процесі збивання не з’являлися в пінці дрібні бульбашки, інакше напій буде зіпсований. Як тільки пінка буде повністю готова, її необхідно перекласти в зварений міцну каву, для цього можна використовувати столову ложку. Готова кава злегка присипається меленою корицею, за смаком додається цукор.

 • . 6

  Інструкція приготування капучино в домашніх умовах дуже проста. Досить заздалегідь підготувати всі компоненти, щоб вони знаходилися під рукою, так як діяти доведеться досить швидко, інакше, є ризик того, що молочна пінка осяде і доведеться заново її готувати. Знаючи процес приготування капучино, можна часто балувати себе і своїх рідних цим смачним напоєм. До того ж він чудово підходить для частування несподівано прийшли гостей, які залишаться задоволені таким частуванням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :