Як приготувати капусту з сосисками?

як приготувати капусту з сосисками ?

Вам знадобиться
 • Інгредієнти
 • Посуд
 • Ріжемо, смажимо, помішує
 • Черговість закладки овочів
 • Фінальний етап
Інструкція
 • . 1

  Нескладні рецепти давно користуються великим успіхом у господинь, які ділять свій час на робочий і домашнє. Такі рецепти користуються попитом, коли втома бере своє і не дає висловитися польоту думки в кухні. Для того щоб дізнатися, як приготувати капусту з сосисками, досить включити фантазію, адже смак у всіх різний і вивідати рецепти не завжди можуть сподобатися сімейству. Однак над інгредієнтами цього нехитрого страви не варто довго роздумувати. Все стандартно: капуста, цибуля, морква, болгарський перець, часник, сосиски, спеції за смаком.

 • . 2

  Посуд для приготування капусти зазвичай береться глибока — або казан, або сотейник (глибока сковорода), щоб всі овочі в ній помістилися, попередньо деякі з них на першому етапі можна було б обсмажити. Крім того, посуд з товстими стінками довше зберігає тепло, яке просто необхідно для доведення страв до логічного завершення.

 • . 3

  Все вищеописане можна також віднести до способу, як приготувати солянку з сосискою і капустою. Спосіб ідентичний, а смак просто не передати словами. Отже, капусту шаткуємо, цибулю і болгарський перець нарізаємо півкільцями, моркву натираємо на тертці, сосиски очищаємо від плівки, нарізаємо кільцями приблизно по 5 мм, часник дрібно нарізаємо. Смажити складові частини страви потрібно на великому вогні, постійно помішуючи, саме таким чином овочі будуть ідеально приготовані, маючи незабутній смак.

 • . 4

  Найпершим пересмажуємо цибулю, потім додаємо перець і моркву, не потрібно забувати про те, що овочі потрібно постійно помішувати, щоб вони не пригоріли. Приготування цієї страви так само просто, як приготувати сосиски в мікрохвильовці, тільки тут потрібно обов’язкову присутність людини і трохи більше часу. Після того як овочі добре спасерувати, додаємо капусту по частинах, щоб не забивати посуд відразу великою кількістю капусти. У міру пускання капусти соку її обсяг буде зменшуватися.

 • . 5

  Швидкість приготування цієї страви так само швидко, як приготувати макарони з сосискою. Після того як вся капуста додана в казан і сотейник, потрібно додати томатної пасти, розведеної в невеликій кількості солоної води, перешкодити. Відразу ж додати нарізані сосиски, накрити кришкою і тушкувати до повного випаровування води. Вогонь вимкнути, додати часник, перемішати і знову закрити кришкою. Під час охолодження капуста візьме тепло посуду і буде доготовляє до потрібного стану. Хвилин через 10 страву можна подавати на стіл і чекати, коли попросять добавки. Це дійсно найпростіше блюдо, яке можна приготувати з підручних засобів. Все просто і в тому, як смажити сосиски на багатті. Беремо все, що є в холодильнику, і готуємо шедевр.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :