Як приготувати корінь селери для коханого?

як приготувати корінь селери для коханого?

Вам знадобиться
 • Корінь селери
 • Морква
Інструкція
 • . 1

  Корінь селери відомий дуже давно, він не тільки надає своєрідний смак страв, так як найчастіше вживається у вигляді гарнірів. Але, якщо систематично вживати селеру в певних пропорціях, поєднуючи його з іншими овочами, то можна уникнути такі захворювання, як наприклад, потенція. А блюдо, вміло приготовлене з селерою, порадує коханої людини! Отже, основні методи приготування кореня селери наступні:

 • . 2

  У багатьох господинь є свої індивідуальні рецепти того, як приготувати корінь селери. Так як існує безліч різноманітних рецептів, можна перерахувати тільки основні інгредієнти його приготування. Для цього знадобиться: безпосередньо корінь селери, морква, яблука (так як він дуже добре гармонує саме з цими овочами та фруктами) і вишуканий соус, який можна приготувати на основі майонезу, жовтка і всіляких добавок.

 • . 3

  Селера вживається в їжу від самого свого початку і до кінця, тобто їстівні як його коріння, так і стебла. Для того, щоб знати як приготувати селера стебла, не обов’язково бути майстерною господинею, але вони можуть допомогти нею стати! Дрібно нарізані стебла селери прикрасять будь-яку страву, надавши йому своєрідний смак. Дуже корисні салати, головним елементом яких є селера.

 • . 4

  Як використовувати селеру. Селера дуже багатофункціональний у своєму використанні. Є безліч страв, основою яких є його корінь або стебла, але найчастіше його використовують і як смакову добавку до їжі. Наприклад, можна приготувати підбадьорливий і корисний напій, додавши в стакан томатного соку сік селери, сіль і лід. Подібний напій додасть приплив життєвих сил.

 • . 5

  Як пікірувати селеру. Навіщо купувати на ринку, якщо можна самостійно вирощувати селеру у себе на балконі, або ж на дачі. Пікіровка селери не вимагає особливих зусиль, але до отримання готового продукту слід почекати. Для цього знадобляться маленькі пластикові стаканчики, в які безпосередньо занурюються насіння. Отримана розсада садиться безпосередньо в землю.

 • . 6

  Як виростити черешкова селера. Для цього знадобиться: рідке добриво, фунгіцид, солома, пластикові стакани. Найкраще брати насіння з терміном витримки кілька років, обробити їх фунгіцидом і занурити у пластикові стакани, на денці яких повинна бути солома. Отриману розсаду переносити в город!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :