Як приготувати молодого восьминога: хитрощі досвідчених господинь

як приготувати молодого восьминога: хитрості досвідчених господинь

Вам знадобиться
 • Молодий восьминіг
 • Лимон
 • Вода
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Напевно, хоч раз в житті кожному доводилося якщо не готувати, то хоча б спробувати восьминога. М’ясо у правильно звареного молюска має бути м’яким, ніжним. Але, буває, що спробувавши раз шматочок, люди назавжди викреслюють восьминога зі свого меню. Як можна їсти таку гуму? А справа все в неправильній готуванні. Як приготувати молодого восьминога, щоб насолодитися стравою, а не розчаруватися?

 • . 2

  Є багато рецептів готування цього молюска. Але без знань деяких хитрощів тут не обійтися. Виявляється, м’якість восьминога обумовлена двома факторами. По-перше, восьминогів перед готуванням треба відбивати або заморожувати. А по-друге, їх не можна переварювати. Від цього вони тільки жорсткіше стають. Отже, треба перед тим, як маринувати восьминогів, смажити або варити, гарненько їх відбити. Для цього можна покласти продукт між двома шматками плівки харчової і, не боячись, гарненько побити його кухонним молотком.

 • . 3

  Другий секрет, як сказано вище, в часі готування. Якщо великі восьминоги варяться близько години, то для молодого восьминога достатньо буде 30 хвилин варіння. Взагалі, в середземноморських країнах, де восьминіг — буденне блюдо, існує правило: молюск вариться стільки часу, скільки він важить. Важить кіло — варимо годину, пів кілограма — півгодини. У досвідченої господині запасена ще одна хитрість. Перед самою подачею, перед тим, як їсти восьминога, його треба щедро полити вичавленим лимоном. А можна просто покласти нарізану на четвертинки цитрус, і нехай кожен присмачує так, як йому подобається.

 • . 4

  Отже, дотримання цих кількох хитрощів дасть прекрасний результат. І на столі буде стояти ніжне і найцінніше блюдо з молодого восьминога. Досвідчена господиня може не знати, як ловити восьминога, але от як приготувати його, звичайно, просто зобов’язана. Інакше продукт буде зіпсований. А, значить, зіпсованим буде і настрій і, можливо, репутація господині. Не можна забувати про основні хитрощі приготування восьминога. Тільки проходження всім цим правилам допоможе приготувати дійсно смачне блюдо. Тому перед тим, як чистити восьминога, його треба добре відбити. А потім ні в якому разі не переварити.

 • . 5

  Моря і океани дарують нам такі смачні і цінні продукти, що гріх цим не користуватися. Тим більше, коли вже всі секрети приготування відомі і розкрито!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :