Як приготувати патисони?

як приготувати патисони?

Вам знадобиться
 • Патисони
 • Вода
 • Сіль
 • Цукор
Інструкція
 • . 1

  Як приготувати патисони? Рідко в якій кулінарній книзі знайдеться багато рецептів страв з патисонів. Зазвичай вони відсуваються на другий план абсолютно не заслужено, між тим різноманіття кулінарних шедеврів з них дивує. Якщо кожен день готувати по одному страви з патисонів, то протягом кількох тижнів не доведеться повторюватися. Навіть якщо не володіти великим кулінарним талантом, патисони неможливо приготувати так, щоб вони стали несмачними.

 • . 2

  Використовуються тільки молоді плоди з ніжною шкірочкою. Їх смажать, маринують, тушкують, солять, квасять, фарширують, готують холодні закуски та ікру. Запікають з іншими овочами, м’ясом, сиром і яйцями, печуть оладки, готують легкі ніжні суфле. Щоб точно знати, що плоди, які вживаються в їжу, не містять шкідливі речовини можна посадити їх на городі і спостерігати, як ростуть патисони. Вирощені з використанням органічних добрив екологічно чисті овочі використовуються у здоровому харчуванні. Корисні вони при захворюваннях крові, серця, нирок, ожирінні, судинних захворюваннях. Страви з цих плодів — хороше доповнення до вегетаріанського столу. Дуже популярні домашні заготовки з патисонів, наприклад маринування

 • . 3

  Як маринувати патисони? Для цього необхідно взяти молоді плоди, приблизно однакового розміру. Бланшують в киплячій воді, охолоджують. Укладають в стерилізовані ємності, на дно яких кладуть часточки часнику, чорний перець, кріп, гвоздику і заливають маринадом. Для маринаду на 10 літрів води береться 500 г солі, 500 г цукру. Після кип’ятіння додається 120 — 150 г 70-відсоткової оцтової есенції. Літрові банки стерилізують 12 хвилин.

 • . 4

  Як вирощувати патисони? Патисони садять насінням, для отримання хорошого врожаю раніше звичайного їх вирощують розсадою і висаджують в теплицю або під укриття в парник. Якщо на ділянці мало місця можна виростити патисони у великих пластикових пакетах або контейнерах. Це дуже полегшує догляд за ними — полив, прополку, підгодівлю.

 • . 5

  Почати потрібно з вибору насіння та підготовки грунту. Насіння для поліпшення схожості замочують на добу, використовуючи стимулятори росту. Грунт скопують, видаляють бур’яни, удобрюють органічними добривами. На розсаду насіння сіють в першій декаді квітня, висаджують під плівку на початку травня. У грунт патисони садять в кінці травня, початку червня на глибину 3 — 6 см і на відстані один від одного 60 см. Після посадки поливають.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :