Як приготувати пеніцилін?

як приготувати пеніцилін?

Вам знадобиться
 • Пеніцилін
 • Цвіль
Інструкція
 • . 1

  Пеніцилін — природний антибіотик. Отримати його можна навіть у домашніх умовах. Поширена помилкова думка, що пеніциліновий грибок міститься в будь цвілі і якщо, наприклад, десь в холодильнику залежався шматок сиру і покрився зеленою цвіллю, то з неї можна добути цей цінний антибіотик. Однак якщо навіть це той самий грибок, то його концентрація швидше за все настільки мала, що не допоможе при лікуванні серйозних інфекцій. Проте все ж є способи, як приготувати пеніцилін самостійно. Знадобляться хліб і лимон, які треба залишити псуватися при температурі близько 21 градусів. Скоро з’являється цвіль синювато-зеленуватого кольору.

 • . 2

  Тепер продукти треба порізати на шматки, укласти в стерильну ємність конічної форми і поставити в темне місце. Через п’ять днів спори цвілі можна діставати. Однак не варто поспішати і вже дізнаватися, як приймати пеніцилін. Вміст колби — основа ліки. Окремо треба приготувати середовище для розмноження цвілі: у 500 мл холодної води розчиняють лактозу ( 44 г), крохмаль кукурудзи ( 25 г), магнію сульфат ( 0, 5 г), натрію нітрат ( 3 г), глюкозу (моногідрат- 2, 5 г), монофосфат кальцію ( 0, 5 г), сульфат марганцю і цинку (по 0, 4 г). Додають холодної води до досягнення 1 літра і регулюють pH складу за допомогою хлорної кислоти (від 5. 0 до 5. 5). Суміш розливають по пляшках, додають по чайній ложці цвілі і ставлять у темне місце на тиждень.

 • . 3

  До того як відкрили пеніцилін цвіль вважалася всього лише небезпечним явищем, від якого слід було позбуватися. Одного з найбільших відкриттів в історії медицини могло і не статися, якби в лабораторії Флемінга панував порядок. Саме через неохайність великого вченого в чашці з бактеріями розрослася цвіль. Грибки цвілі, які оточували бактерії, почали руйнуватися. Учений звернув на це увагу і зумів виділити пеніцилін — речовина, що вбиває бактерії. Важливо знати, як розбавляти пеніцилін: він випускається в порошкоподібної формі. Розчин не можна зберігати довго: максимум — два дні в холодному і темному місці. Але краще приготувати його безпосередньо перед вживанням.

 • . 4

  Розбавляють пеніцилін новокаїном чи лідокаїном в різних співвідношеннях залежно від діагнозу, віку та стану пацієнта, наявності у нього інших захворювань і т. д. Хоча сьогодні інформація про те, як роблять пеніцилін, загальнодоступна, а інгредієнти дістати нескладно, все ж вдаватися до використання саморобного ліки слід виключно в крайніх випадках і при відсутності альтернативного рішення. Вирощена в домашніх умовах цвіль може містити не тільки корисні грибки, але й дуже небезпечні види цвілі. У цьому випадку замість виліковування можна отримати ще більшу зараження організму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :