Як приготувати ряжанку в йогуртниці?

як приготувати ряжанку в йогуртниці ?

Вам знадобиться
 • Молоко
 • Сметана
 • Йогуртниця
Інструкція
 • . 1

  Мабуть, кожній людині знайома ряжанка жовтувато-коричневого кольору. Відмінність ряжанки від інших молочних продуктів полягає в тому, що вона готується з топленого молока шляхом молочнокислого бродіння. Ряжанка багата багатьма корисними властивостями, як і інші молочні продукти, але її відмінністю є саме швидка засвоюваність цих речовин, особливо білка і фосфору. Хоча мінусом є більш висока калорійність. У той час, як можна запросто знайти рецепти з приготування йогуртів, інформація про те, як приготувати ряжанку, є досить рідкісною.

 • . 2

  Однією з останніх тенденцій є приготування молочної продукції — йогурт і сир — в йогуртниці. Вся процедура не є складною, і легка у виконанні в домашніх умовах. Але коли справи стосується того, як зробити домашню ряжанку, то процес дещо ускладнюється. Однією з умов, як було згадано вище, є топлене молоко. Молоко слід поставити в духовку. Можна використовувати, як звичайну каструлю, так і глиняний посуд. Рекомендована температура — 140 градусів.

 • . 3

  За молоком треба постійно стежити, так як приготувати домашню ряжанку нелегко. Потрібно увагу і обережність. Головна умова — молоко не повинно кипіти, а повинно нудитися. Його необхідно регулярно помішувати. Через 2 години молоко повинно порозоветь, це і послужить сигналом готовності. Якщо нету часу на підготовку молока природним шляхом, можна купити топлене молоко в магазині і злегка підігріти його. В якості закваски для ряжанки відмінно підходить сметана. В даний час в магазинах продаються також різні готові закваски, які також підходять для приготування ряжанки. На сайтах виробників заквасок можна знайти рецепти з приготування саме цього молочного продукту.

 • . 4

  Рецепти того, як роблять ряжанку, досить різні. Однак, для йогуртниці рекомендовано використовувати 1 частина сметани до 5-ти частинам молока. Важливо пам’ятати, що закваска повинна бути додана в охолоджене теплуватим молоко. Рекомендована температура 30 — 40 градусів. Далі включити йогуртницю на 8 годин до утворення згустків. Іноді потрібно менше часу. Після прибрати в холодильник на 1 — 2 години.

 • . 5

  Крім рецептів для йогуртниці, існує рецепт того, як приготувати ряжанку в мультиварки. Використовуються ті ж молоко і сметана. На 2 літра топленого молока знадобиться півкілограма сметани. Вміст перемішується і ставиться на режим підігріву на півгодини. Після цього необхідно вимкнути мультиварку і залишити вміст під закритою кришкою на 6 годин. Потім охолоджується. Смачна ряжанка, зроблена своїми руками, порадує натуральністю і кращими смаковими якостями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :