Як приготувати швидко пиріжки з овочами?

як приготувати швидко пиріжки з овочами?

Вам знадобиться
 • Плита з духовкою
 • Сковорода
Інструкція
 • . 1

  Буває таке, що багато справ і немає часу на приготування страв. Тоді можна приготувати швидкі пиріжки.

 • . 2

  Щоб зрозуміти як можна швидко приготувати перекусити, потрібно знати як приготувати швидко пиріжки. Пиріжки можна пекти або в духовці, або на сковороді. Якщо в духовці то потрібно їх поставити на деко на 25 хвилин. Якщо на сковороді, то потрібно додати 9 мм вершкового масла. Начинку можна зробити на будь-який смак. Тепер потрібно взяти борошно і насипати туди сухих дріжджів. У теплу воду можна додати вершкове масло, цукор, сіль. Тісто має вийти еластичним, щоб воно не липло до рук. Після цього тісто потрібно розгортати і розтягувати отримані коржі.

 • . 3

  Ще існує швидкі пиріжки, традиційно їх роблять з рибою. Як приготувати швидкі пиріжки? Для початку можна зробити начинку. Треба взяти рибу, очистити її від кісток і перемішати з цибулею. Для тіста потрібно взяти сметану, і додати в неї цукор з сіллю. Вершкове масло потрібно збити міксером і додати туди сметану з цукром і сіллю. Тепер можна засипати туди борошно. Є й інший спосіб: можна змішати маргарин з борошном, потім додати туди сметану і тісто готове. Тепер з отриманого тесту можна починати робити пиріжки. Тепер можна розминати пиріжки качалкою. Після цього потрібно взяти деко і намазати його маслом. Пиріжки поставити в духовку на 220 градусів на 20 хвилин.

 • . 4

  Якими будуть пиріжки залежить від тесту. Як зліпити красиві пиріжки? Пиріжки з м’ясом і овочами частіше роблять закритими, а з сиром і варенням відкритими. Щоб зробити пиріжки з дріжджового тіста, потрібно взяти пиріжки і катати їх у долоні. Далі качалкою можна розкачати пиріжки в круглу форму. Не можна робити пиріжки тонкими, щоб вони потім не порвалися. Тепер в самому центрі кожного пиріжка можна викласти начинку. Потім пиріжки потрібно скласти і закріпити кінці. Тепер, налив на сковороду масло, можна починати їх смажити.

 • . 5

  Одна з найсмачніших начинок для пиріжків, це м’ясо. Перед тим, як приготувати пиріжки з м’ясом, потрібно підготувати 350 грам м’яса. Для початку потрібно підігріти молоко до 35 градусів. Потім розбавити в ньому дріжджі, додати цукор і сіль. Туди засипати 50 грам борошна і перемішати. У молоко додати вершкове масло, цукор, яйця і сіль. Додати ще трохи борошна і замісити тісто. Після цього потрібно залишити тісто на 2 години. Тепер потрібно відварити м’ясо, а потім подрібнити через м’ясорубку. Туди додати порізану цибулю. М’ясо посолити і додати туди приправ. Тісто нарізати кружечками і покласти туди м’ясо. У пиріжках зліпити краї тіста. Пиріжки випікати в духовці на 200 градусів, протягом 40 хвилин.

 • . 6

  Дуже часто коли потрібно звернути пиріжки, з них може витекти начинка. Як загорнути пиріжки? Для цього при защемленні тіста потрібно плести пиріжок в одну сторону, імітуючи косичку. Є ще кілька способів. Потрібно розкачати качалкою тісто. Потім розрізати його на дві частини, потім знову і робити так до того як з’явиться бажаний розмір для пиріжків. Тепер можна зробити кульки. Або можна зробити пиріжки у формі трояндочок.

 • . 7

  Швидкі пиріжки для тих, у кого нету багато часу на приготування. Їх можна начинити будь-якою начинкою і розігріти, майже не витративши часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :