Як приготувати сир в мультиварки?

як приготувати сир в мультиварки ?

Вам знадобиться
 • Літр кислого молока
 • Одне яйце (сире)
 • Сіль за смаком, не менше чайної ложки
 • Марля
 • Друшляк і каструля
 • Форма для кінцевого продукту
Інструкція
 • . 1

  Мультиварка — розумний і економічний побутовий прилад, далеко перевершив за своїми якостями блендер і кухонний комбайн в якості помічника домашньої господині. За допомогою мультиварки можна створювати справжні кулінарні шедеври — від бісквітів і тістечок, до складних супів і домашньої ковбаси. Сфера застосування мультиварки так широка, що з її допомогою можна навіть робити домашній сир. Досить не складно розібратися в тому, як приготувати сир в мультиварки. Рецепт досить простий. Він вимагатиме невеликої кількості інгредієнтів і мінімуму уваги, адже мультиварка робить все сама. Немає нічого простіше, ніж на практиці дізнатися, як зробити вдома сир за допомогою мультиварки, особливо з урахуванням доступності інгредієнтів.

 • . 2

  У чашці необхідно змішати молоко і попередньо збите з сіллю яйце. Новоутворена маса виливається в каструлю мультиварки. Далі необхідно поставити мультиварку на режим «випічка» і засікти двадцять хвилин, в ході яких сироватка загусне, а молочна маса стане щодо щільною. Вміст каструлі мультиварки через друшляк або сито,, застелене марлею, зливаємо в контейнер або будь-яку іншу каструлю, сироватку варто зберегти. Потім потрібно отриману масу помістити в мішок з марлі і ставимо під гніт. Через 1 — 3 години сир буде готовий. Для еластичності сир можна потримати в сироватці. Щоб зробити його більш сухим, потрібно збільшити час витримки під пресом.

 • . 3

  Якщо більш цікаво те, як зробити козячий сир в мультиварки — рецепт приблизно той самий. Молоко може бути як кислим, так і свіжим, в якості додаткового інгредієнта для густоти сиру можна використовувати сир, козячий або коров’ячий, який додасть продукту велику твердість. Інгредієнти варто брати натуральні, куплені в селі або на фермерському ринку. Знаючи, як приготувати козячий сир в мультиварки, варто врахувати, що його смак буде істотно відрізнятися від смаку сиру з коров’ячого молока. За своїм виглядом сир з мультиварки може нагадувати бринзу або адигейський, але сир з козячим молоком буде мати специфічний присмак. Якщо не влаштовує присмак козячого молока, але необхідно отримати продукт, що володіє його корисними властивостями, то просто потрібно взяти сир з коров’ячого молока, додати більше солі і не витримувати готовий продукт в сироватці. Маючи уявлення про те, як зварити домашній сир в мультиварки, можна урізноманітнити свою дієту, зробити продукт для всієї родини, корисний дітям і дорослим, а також здивувати гостей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :