Як пригрозити людині?

як пригрозити людині?

Вам знадобиться
 • Впевненість у своїй правоті
 • Стриманість
 • Сила духу
 • Вагомі аргументи
Інструкція
 • . 1

  Думаючи про те, як пригрозити людині і напоумити його, орієнтуйтеся на конкретну людину і ситуацію. Для кожного знайдеться щось, що буде виступати стримуючим фактором. І це потрібно використовувати. Наприклад, людину, у якого вже були проблеми із законом, може стримати інформація про подачу заяви до міліції. Одного з подружжя можна остудити перспективою повідомлення безсторонніх подробиць другій половині.

 • . 2

  Спілкуватися з неконтрольованим людиною потрібно жорстко. Необхідно дати зрозуміти, що ви не жартуєте. Найкраще взяти з собою кілька свідків, вони виступатимуть ще й моральною підтримкою. Розмови краще фіксувати на диктофон або відеокамеру. У разі виникнення подальших претензій, у вас буде доказовий матеріал. До того ж подібний підхід говорить про серйозність ваших намірів. Каже потрібно чітко і серйозно. Людина повинна зрозуміти, що ви не жартуєте, що це не порожні погрози і не з’ясування відносин. Ви просто попереджуєте його про можливі наслідки. Буде доречним апелювати до законності ваших дій і вимог. Один з варіантів запросити незнайому людину, стороння людина завжди сприймається серйозніше, тому, що невідомо чого від нього чекати. Складно зрозуміти загрожує він просто або дійсно зможе зробити все, що говорить. Важливо виконати те, що ви пообіцяли. Це полегшить ваше спілкування при наступному зіткненні, інакше людина може вирішити, що ви просто його лякаєте. Це стосується тільки законних методів. Інші можна застосовувати тільки як тимчасового стримуючого бар’єру.

 • . 3

  У конфліктній ситуації можна намагатися діяти самому, але треба не забувати про те, що у держави є спеціальний орган, який покликаний підтримувати порядок у суспільстві, і стежити за дотриманням прав законослухняних громадян. Так що, в разі, коли всі заходи вплив залишаються безрезультатними, можна сміливо звертатися до міліції. Відвідування дільничного міліціонера є найвірнішим засобом не тільки пригрозити людині, але і на час охолодити його запал. Тому що, це дає розуміння того, що наслідки його дій можуть бути серйозними. Будьте уважні і обережні!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :