Як приймати цинк?

як приймати цинк?

Вам знадобиться
 • Цинк
 • Стакан води
 • Анотація до препарату
 • Консультація лікаря
Інструкція
 • . 1

  Недолік мікроелемента цинку може викликати збої в роботі всього організму. Складність поповнення організму цинком полягає в тому, що при тепловій обробці він майже повністю руйнується в продуктах, в яких він присутній. Сьогодні є багато препаратів цинку. Його випускають у таблетках, капсулах і в складі мінеральних комплексів. Цинк є також у складі свічок і мазей призначених для лікування тріщин і геморою.

 • . 2

  Рекомендують приймати цинк при порушенні імунній системі, простудних інфекціях, хронічному простатиті та імпотенції. Цинк активізує обмін речовин, оновлює клітини, загоює рани, порізи, покращує пам’ять і розумові процеси. Особливо важливо приймати препарат в зрілому віці, для поліпшення функціонування статевих органів.

 • . 3

  Вагітним жінкам також важливо приймати препарат цинку. Важливо знати, як пити цинк. Особливо важливо при вагітності пити цинк в першому триместрі вагітності. Саме в цей період плід інтенсивно формується і всі його органи. Дорослій людині для нормалізації роботи організму потрібно приймати щодня 20 мг цинку.

 • . 4

  Як приймати цинк? Адже така кількість мікроелемента важко отримати з продуктів. За цим, препарат цинку потрібно приймати з іншими мікроелементами, такими як кальцій і фосфор, а також вітамін А. Цей склад буде доповнювати дія кожного мікроелемента. Для того щоб в правильних дозах вживати цинк, як пити його попередньо ознайомтеся з анотацією. Дози цинку можуть бути абсолютно різні.

 • . 5

  Добова норма споживання не більше 20 мг. Якщо ви приймаєте цинк для профілактики, то в цьому випадку доза не повинна перевищувати 10 мг на добу. Найкраще цинк засвоюється організмом під час або після їжі. При нестачі вітамінів і мінералів в організмі, і при перенесені захворювання після прийому антибіотиків важливо приймати по одному драже і чи одній капсулі два рази на день після прийому їжі.

 • . 6

  Для того що б знати як пити цинк дітям і вагітним жінкам потрібно отримати консультацію і рекомендацію лікаря. Можуть бути призначені різні дози, а прийом препаратів цих груп людей неприпустимий без призначення фахівця. Якщо ви приймаєте цинк, то вам слід відмовитися від прийому алкоголю, гормональних препаратів та протизаплідних таблеток. Так само важливо максимально обмежити прийом солодкої, солоної їжі, а також чаю та кави.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :