Як приймати магній в 6 при вагітності?

як приймати магній в 6 при вагітності?

Вам знадобиться
 • Магній в 6
 • Вода
 • Продукти
Інструкція
 • . 1

  Вагітність-прекрасний і дивний період у житті кожної жінки. Але, на жаль, під час вагітності організм відчуває подвійне навантаження і дуже часто це призводить до браку певних вітамінів і мікроелементів. Зокрема, практично у кожної другої вагітної жінки діагностують дефіцит магнію. Магній-життєво необхідний мінерал, який бере участь у всіх обмінних процесах в організмі. Дефіцит цього мінералу проявляється підвищеною дратівливістю, низькою стресовій стійкістю і підвищенням тонусу м’язів. Останнє стосується насамперед до мускулатурі матки, що загрожує гипертонусом і загрозою переривання вагітності.

 • . 2

  Як отримати магній з продуктів харчування? Магній міститься в хлорофілу, тому зелений горошок, квасоля, боби, шпинат, брокколі можна вважати багатими джерелами цього мінералу. Дуже багато магнію міститься в паростках пшениці, необроблених злаках, висівках, горіхах, кунжуті. У оброблених злаках кількість цінного для організму мінералу різко знижується. . Магній також міститься і у воді, але сучасні методи очищення жорсткої води, на жаль, знижують його кількість до мінімального стану. Таким чином, повноцінне харчування може повністю задовольнити потребу людини в цьому мінералі і перед тим, як приймати магній додатково, потрібно бути впевненим, що його кількість в організмі нижче оптимального.

 • . 3

  Під час вагітності потреба жінки в магнії зростає рівно в три рази, тому дуже часто просто повноцінного харчування буває недостатньо і виникає потреба в додатковому його прийомі. Діагностують брак цього мінералу в організмі, як правило, по виникненню гіпертонусу матки і негайно призначають препарат, що містить магній. Найпоширенішим таким препаратом в даний час є магній в 6, який крім магнію містить ще й вітамін в 6. Ці компоненти підсилюють дію один одного, а також вітамін в 6 збільшує біодоступність магнію. Препарат випускають у вигляді таблеток, а також ампулах у вигляді розчину.

 • . 4

  Тепер про те, як приймати магній в 6? Точне дозування і частоту застосування може призначити тільки лікар. Як правило, для усунення дефіциту магнію в організмі, вагітним призначають приймати препарат у вигляді таблеток по одній штуці три рази на день. Магній в 6 в ампулах рекомендують приймати два рази на день, попередньо розчинивши вміст ампули у воді. Тривалість застосування даного препарату може становити від десяти до чотирнадцяти днів. Слід ще раз підкреслити, що приймати препарат потрібно тільки при встановленому дефіциті цього незамінного мінералу і тільки за призначенням лікаря, дотримуючись при цьому всі рекомендації про те, як пити магній в 6.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :