Як приймати сироп солодки від кашлю?

як приймати сироп солодки від кашлю?

Вам знадобиться
 • Сироп солодки
 • Вода
 • Ложка
Інструкція
 • . 1

  Кашель — захворювання поширене. Особливо в холодну пору року. Справитися з ним можна за допомогою одного з виду антибіотиків, представлених на продаж в сучасних аптеках. Або піти більш розсудливим шляхом і вибрати для лікування народний засіб. Наприклад, таке як сироп солодки, як приймати його, написано нижче. У загальному випадку рекомендується триразовий прийом на протязі однієї декади. Конкретна доза береться в залежності від віку: · Діти до двох років: 2 краплі на 1 десертну ложку води. · Діти від двох до дванадцяти років: по половині однієї чайної ложки на одну чверть склянки води. · Діти старше дванадцяти років: по одній чайній ложці на чверть склянки води. · Дорослі: одна десертна ложка на чверть склянки води.

 • . 2

  Корисні поради: 1. У літній час краще прикривати вікна, перед тим як розвести сироп, для бджіл — це справжня приманка. 2. У разі, якщо хворому від вісімнадцяти і старше лікування можна проводити в перебігу тижня. В особливо складних випадках зазначений час продовжується до десяти днів. Після закінчення цього терміну продовжувати прийом лікарського препарату слід тільки після дозволу лікаря. Ходить думка, що на увазі рослинного походження розглянутий медикамент нешкідливий. Однак, це не так. Тривале його використання викликає набряки. 3. Це розділ буде цікавий тим, хто хоче знати, як дати дитині сироп. Якщо мова йде про маленького пацієнта, бажано застосовувати спеціальний шприц — дозатор. Для хворих постарше підійде звичайна ложка. До складу сиропу солодки входить етиловий спирт. Його процентний вміст перевищує дев’яносто одиниць. Тому малюкам «прописувати» солодку самостійно не рекомендується.

 • . 3

  Уважному читачеві тепер відомо і те, як розводити сироп, і те, як його давати в тих чи інших випадках. Залишилося зробити невелике попередження з приводу можливих побічних явищ. По — перше — це алергічні реакції. По — друге — підвищення артеріального тиску. Крім того варто відзначити, що людям, страждаючим гастритами і виразковими захворюваннями, слід доглянути собі будь — яке інше засіб від кашлю. Сироп солодки можна зробити і в домашніх умовах. Для цього доведеться з’ясувати, як приготувати цукровий сироп і як заварити правильно корінь солодки. Потім залишиться ретельно перемішати одне з іншим і розбавляти відповідно до зазначених вище пропорціями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :