Як прийняти на роботу охоронця: на що звертати увагу

як взяти на роботу охоронця : на що звертати увагу

Вам знадобиться
 • Інтернет;
 • Спеціальна література;
Інструкція
 • . 1

  Як прийняти на роботу охоронця: на що звертати вніманіеЗаведующіе магазинів і директора охоронних підприємств рано чи пізно стикаються з проблемою: як прийняти на роботу охоронця? Особливих вимог до охоронця магазину не пред’являється. Головне: щоб були молоді і здорові. Після заповнення анкети, завідувач магазину здає їх службі безпеки, яка перевіряє дані здобувача. Чи не будуть ні в якому разі прийняті на роботу громадяни, які мають судимість. Перевіряється також прописка та досвід роботи. Але в магазин приймають в основному не ліцензовану охорону. Щоб влаштуватися на роботу в приватне охоронне підприємство, необхідно отримати розряд.

 • . 2

  Як отримати розряд охоронця? Хтось скаже: «Купити ліцензію і проблем не буде». Але цей спосіб влаштуватися на роботу дуже ненадійний. Найкраще для отримання розряду пройти професійну підготовку в спеціальній установі. Наприклад, дуже часто працюють охоронцями колишні військовослужбовці. Після навчання, майбутній охоронець здає іспит і отримує розряд а також право носіння зброї. Зброя може бути різне: від кийки до бойового пістолета — це залежить від розряду.

 • . 3

  Професія охоронця дуже популярна. Багато молодих людей сьогодні хочуть дізнатися: як влаштуватися охоронцем? Робота не важка, фізично напружуватися не потрібно, тому й приваблює багатьох молодих людей. У першу чергу, в невеликій організації на роботу приймають своїх знайомих. Але в супермаркет влаштується можна завжди, заповнивши анкету і пройшовши медкомісію. Непогана перевага при влаштуванні на роботу — відсутність шкідливих звичок. Багатогодинна монотонна робота вимагає концентрації уваги. Цього зовсім не дочекаєшся від людини питущого.

 • . 4

  Але якщо хлопцю вдалося влаштувати не ліцензованим охоронцем, йому завжди варто прагнути до професійного зростання. Ніколи не завадить хоча б дізнатися, як стати охоронцем-професіоналом. Крім престижу це збільшить і зарплату. Багато хто відмовляється ліцензуватися із за страху і ліні. Не кожному хочеться відчувати себе учнем, проходити теоретичну і практичну підготовку, складати іспити.

 • . 5

  Самий вищий розряд у охоронця — шостий. Це прямий шлях в охоронці. Як отримати шостий розряд охоронця? Ну по-перше, потрібно вже бути ліцензованим охоронцем. Крім того, для отримання шостого розряду потрібно не тільки знати теорію, а й стріляти досконало з бойової зброї. Стрілянина на іспиті ведеться як по нерухомих так і по рухомих мішенях. Але мало влаштуватися на роботу, потрібно ще вміти до неї звикнути, щоб дорога на роботу було щасливим і радісним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :