Як приклеїти пінопласт до дерева?

як приклеїти пінопласт до дерева ?

Вам знадобиться
 • Акрилові рідкі цвяхи
 • Рідкий пінопласт
 • Самонарізи і шайби
Інструкція
 • . 1

  Пінопласт є дешевим і теплим утеплювачем, який продається в будь-якому будівельному магазині і має різну щільність. Крім щільності, даний матеріал може мати будь-яку товщину. Розглядаючи питання про те, як приклеїти пінопласт, потрібно визначитися з основою і підібрати необхідний клей. Якщо пінопласт необхідно приклеїти до дерева, то буде потрібно Бетоноконтактом, рідкі цвяхи по пінопласту або рідкий пінопласт. Можна скористатися й іншим кріпильним матеріалом, який чудово буде тримати пінопласт. Найнадійнішим кріпленням по дереву буде служити саморіз з шайбами. Якщо будова промерзає взимку, стіни покриваються інеєм, то належить виконати утеплення всього приміщення.

 • . 2

  Розглядаючи питання про те, як утеплити стіни пінопластом, слід звернутися до фахівців, які нададуть всю інформацію, яка вказує на утеплення будинків. Дерев’яні споруди легко утеплюються як зсередини, так і зовні приміщення. Для цього будуть потрібні рідкі цвяхи на основі акрилової, тому як цей клей має водну основу і не розчиняє пінопласт. Розібравшись з клеєм, слід розглянути як кріпити пінопласт. Для цього будуть потрібні заздалегідь обумовлені саморізи по дереву і металеві шайби. Але варто розглянути весь хід роботи більш докладно. Доцільніше виконати утеплення стін з боку фасаду. Вибравши такий підхід, можна уникнути сміття в приміщенні і зменшення житлової площі.

 • . 3

  Далі виконується грунтування Бетоноконтактом і залишається на дві години для повного висихання. Після чого кожен лист пінопласту змащується акриловими рідкими цвяхами і клеїться на поверхню. Клей наноситься зигзагоподібно по краях листа і точково в середині, після чого приставляється до стіни і притягається саморізами. Розглянувши цей хід роботи, можна зрозуміти питання, пов’язане з тим, як зробити пінопласт своїми руками. Розібравшись з клеєм і кріпленням, слід виконати оздоблювальні роботи, які будуть говорити про те, що утеплення будівлі повністю закінчено.

 • . 4

  Для цього знову потрібні рідкі цвяхи або рідкий пінопласт. На даний момент потрібно склеїти торці пінопласту між собою і тим самим закрити всі шви. Рідкі цвяхи видавлюються пістолетом, після чого використовується гумовий шпатель, завдяки якому і виконується затирання. Розглядаючи як клеїти пінопласт, слід розуміти, що рідкий пінопласт прекрасно виконує цю роботу. Цей клей більше схожий на піну, яка видавлюється за допомогою натискання на розпилювач. Суть роботи досить проста, слід задути всі шви піною і дати час для висихання. За невеликий проміжок часу відбудеться повне застигання. Далі необхідно видалити всю зайву піну за допомогою канцелярського ножа.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :