Як приклеїти пластикові панелі?

як приклеїти пластикові панелі?

Вам знадобиться
 • Пластик
 • Рейки, профілю
 • Рідкі цвяхи, клей
Інструкція
 • . 1

  Як приклеїти пластикові панелі? Оздоблення будівель пластиком вважається найлегшим і поширеним варіантом, применяющимся в будівництві. Сам процес роботи виконується досить швидко, створюючи гарний зовнішній вигляд будь-якій будові. Але потрібний зрозуміти, як приклеїти пластикові панелі, якщо цього ніколи не робив.

 • . 2

  Процес роботи виконується нескладно. Для початку необхідно прикріпити рейки або профілю, після чого скористатися клеєм. Застосовуючи рейки, слід скористатися рідкими цвяхами в тубах призначених для дерева. якщо буде використовуватися металевий профіль, то і клей повинен відповідати даному матеріалу. Тобто має бути використовувати рідкі цвяхи по металу.

 • . 3

  Розглядаючи, як обшити стелю пластиковими панелями, використовуючи при цьому клей, потрібно для початку підготувати заготовки пластику необхідного розміру. Потім промазати рейки або пофіль підготовленим клеєм і докласти первісну панель, використовуючи при цьому рівень. Далі буде потрібно закріпити краю пластика саморізами і дати час для висихання. вся робота протікає однотонно і не вимагає змін.

 • . 4

  Далі слід спуститися на землю і розглянути, як робити пластикові панелі. Для цього належить скористатися тими ж методами і нарізати необхідну кількість заготовок. Після чого промазати планки рідкими цвяхами і придавити пластикову панель. Далі наступна смуга вставляється в пази попередньої і придавлюється до планок. Таким чином і виконується складання за допомогою клею.

 • . 5

  Розглядаючи, як закріпити пластикові панелі, слід прочитати інструкцію на тубі з клеєм. Тому, як існує клей різного схоплювання. Одним достатньо лише 2 хвилини, а іншим потрібно 10 хвилин для повної фіксації. Що стосується того, як закріпити ці панелі, так достатньо всього лише клею.

 • . 6

  Завдяки йому і здійснюється вся збірка пластика. Що стосується питання, як прикріпити пластикові панелі, так для цього буде потрібно нанести клей на рейки або профілю і як слід придавити пластик. далі витримати час, вказаний на упаковці і приступити до наклеювання наступній панелі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :