Як приклеїти укоси з гіпсокартону?

як приклеїти укоси з гіпсокартону ?

Вам знадобиться
 • Штукатурний склад
 • Гіпсокартон
 • Сендвіч панель
 • Вагонка
Інструкція
 • . 1

  Для виконання цієї роботи буде потрібно гіпсокартон, клей для ГКЛ і акриловий грунт. Перед початком дій необхідно запастися інструментом, який включає в себе зубчастий шпатель, міксер і широку кисть. Після цього можна розглянути тему, як приклеїти укоси з гіпсокартону. Для цього належить очистити від пилу робочу поверхню, після чого нанести акриловий грунт, за допомогою кисті. Всі подальші дії вимагають провести виміри укосів і вирізання заготовок з ГКЛ. Цей матеріал чудово ріжеться канцелярським ножем і його може виконати практично кожна людина.

 • . 2

  Розглядаючи питання, як оформити укоси, слід приготувати клейовий розчин, застосувавши при цьому клей перлфікс, який призначений для цих цілей. Суміш повинна мати ідеально перемішану масу, в якій повинно бути повна відсутність грудок. Для цього потрібно скористатися дрилем, на яку одягається міксер. Клей засипається в ємність з водою і ретельно перемішується. Після чого готова суміш, зубчастим шпателем наноситься на укоси, до яких потрібно придавити вирізані заготовки з гіпсокартону. Якщо необхідно розглянути, як відремонтувати укоси, то слід провести демонтаж всього лише непридатною частини і встановити новий лист ГКЛ.

 • . 3

  Для цього належить скористатися канцелярським ножем і вирізати частину непридатного матеріалу, після чого знімаються заміри і вирізається нова заготовка з гіпсокартону. Далі, грунтується поверхню укосу, а на задню частину ГКЛ наноситься клей, після чого вставляється в заздалегідь підготовлене місце. Таким невередливим дією виконується ремонт улов, що знаходяться в дверному отворі. Далі виконується повне грунтування всіх укосів і наноситься шпаклівка. Якщо потрібно розглянути, як зробити укоси з сендвіч-панелей, то для цього належить зробити обрешітку з дерев’яних брусків, на яку і буде кріпитися матеріал.

 • . 4

  Сам процес роботи досить легкий, при якому відбувається встановлення та кріплення рейок по периметру поверхні. Далі, встановлена сендвіч-панель кріпиться саморізами по дереву, при цьому капелюшки шурупів заглиблюються в матеріал. Якщо потрібно розглянути, як зробити дерев’яні укоси, то слід скористатися вагонкою, яка дуже легко збирається і кріпиться призначеними для неї кліпсами. Що стосується підстави для кріплення, то воно здійснюється з тих же дерев’яних рейок, встановлених по периметру робочої поверхні. Закріплена вагонка потребує покритті. Для цього використовується лак про дереву.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :