Як прикрасити будинок зовні до Нового Року?

як прикрасити будинок зовні до нового року?

Вам знадобиться
 • Гірлянди з ялинових або соснових гілок
 • Гірлянди з лампочок
 • Каркаси тварин або сніговика
 • Різдвяний вінок
Інструкція
 • . 1

  Кожен з нас любить і шанує традицію прикрашати до Нового Року будинок, але прикрашати його потрібно не тільки всередині, а й зовні, щоб створити святковий настрій не тільки собі, а й оточуючим. Як прикрасити будинок зовні після ілюмінації знає не кожен, тому хочеться ознайомити з деякими цікавими способами. На прилеглій до будинку території можна встановити фігурки сніговиків або тварин. Самі фігурки будуть представлені каркасами, які вдень будуть непримітні, а вночі будуть світитися. Такі прикраси виглядають завжди приголомшливо.

 • . 2

  Ілюмінація — це основа прикраси будь-якого фасаду будинку. З неї потрібно і починати весь процес. Оригінально виглядають гірлянди у вигляді звиваючого бурульок. Мерехтіння маленьких лампочок завжди буде піднімати Вам настрій. Але не варто перевантажувати фасад гірляндами. Найкраще їх встановлювати на ганку, а також можна прикрасити ними дах будинку.

 • . 3

  Різдвяний вінок просто зобов’язаний висіти на двері Вашого будинку, яке прикраса без вінка! Його можна зробити самостійно або купити в магазині, вирішуйте вже самі! Вінок повинен бути не занадто строкатим, інакше він буде виглядати без смаку. Виберіть або зробіть такий вінок, який буде прикрашений сосновою шишкою і декількома кулями з стрічками. Це буде правильний хід! Новорічними вінками малих розмірів можна прикрасить і вікна будинку. У даному випадку на вхідні двері слід повісити точно такий же вінок, але більш великих розмірів.

 • . 4

  Прикрашаємо до Нового Року ми не тільки фасад, але і зростаючі на території будинку дерева. Виберіть саме вподобане і нарядите його. Для цього використовуйте новорічні іграшки у вигляді куль, бурульок, шишок, а також використовуйте різну мішуру і гірлянди. Біля підніжжя дерева можна поставити фігурки Діда Мороза і Снігуроньки. При оздобленні фасаду проявляйте почуття міри, не перевантажуйте його занадто сильно!

 • . 5

  Як бачите, способів прикрасити фасад безліч, тому проявляйте свою фантазію, і тоді Ваш фасад буде найкрасивішим і оригінальним, який завжди буде радувати не тільки Вас, але і ваших сусідів, а також усіх людей , що проходять повз нього. Веселих Вам свят!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :