Як прикрасити машину нареченої: кращі ідеї

як прикрасити машину нареченої: кращі ідеї

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Кулі
 • Свідок
Інструкція
 • . 1

  Як прикрасити машину нареченої: кращі ідеіІтак, як прикрасити машину нареченої. На її машину спереду на капот можна посадити чи зазвичай ляльку в білій сукні, або зробити ікебану з квітів. Краще звичайно, щоб композиція була зі штучних квітів. Вони менше схильні до впливу зовнішніх факторів (дощ, вітер і т. д.) Колірна гамма куль на машині нареченої повинна переважати у біло-червоно-рожевих тонах, для різноманітності можна додати помаранчевий.

 • . 2

  Також трохи про те, як прикрасити машину нареченого. Так як буквально через кілька годин наречений і наречена перетворяться на чоловіка і дружину, а це вже єдине ціле — сім’я! Можна посадити спереду автомобіля ляльку-хлопчика в чорному костюмі, але ефектніше ж буде, якщо прикріпити його на дах машини. (Це можливо, якщо є нагорі багажник). Звичайно на цьому прикраса не закінчується, так як машину нареченого теж варто прикрасити кульками.

 • . 3

  Отже: як прикрасити машину кулями. Звичайно, до цієї роботи потрібно залучити і свідка)) Повітряні кульки треба надувати не дуже сильно, так як при сильному вітрі, який створюється при їзді, вони можуть лопнути. ниточку для них теж треба брати міцніше. Повітряні кулі потрібно зв’язати по три або по п’ять разом і відкривши капот і багажник закріпити їх з внутрішньої сторони з боків, закривши капот і багажник. Можна ще прив’язати по дві кульки на ручки кожних дверей. А якщо купити кілька куль, надутих гелієм, то можна їх дати в руки нареченому, тим самим його поява з машини буде дуже ефектним. Кольори куль краще брати білі, рожеві, сині.

 • . 4

  Другий етап прикраси машини, як нареченої, так і нареченого — це стрічки. Отже, як прикрасити машину стрічками. Це простіше, ніж кулями. Треба взяти білу стрічку, червону або рожеву і синю (це традиційні кольори для весілля). Розміщувати їх потрібно на капот: білу по середині, а блакитну і рожеву з боків, по діагоналі. Тобто всі стрічки сходяться попереду капота.

 • . 5

  Ось так швидко і красиво можна за кілька хвилин вирішити актуальне в день весілля питання: як красиво прикрасити машину нареченої і нареченого. Підводячи підсумок, можна сказати, що в будь-якому випадку, як б не прикрашалася машина, головне, це взаємна любов і довіру молодих людей до один одного — це основа міцної, довгого і щасливого сімейного життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :