Як прикрасити машину нареченого за 10 хвилин?

як прикрасити машину нареченого за 10 хвилин?

Вам знадобиться
 • Машина
 • Кулі
 • Стрічки
 • Наречений
Інструкція
 • . 1

  Як прикрасити машину нареченого за 10 хвилин? У цій статті можна почерпнути кілька нехитрих порад: як прикрасити машину нареченого і нареченої за кілька хвилин. Передвесільна підготовка — це весела метушня, наречений з нареченою і їх рідні намагаються нічого не упустити, все зробити, але машини нареченого і нареченої прикрашають, зазвичай, в день весілля, коли вже нервове збудження обох сторін на межі.

 • . 2

  Отже, перше: як прикрасити машину кулями. Звичайно, до цієї роботи потрібно залучити і свідка)) Повітряні кульки треба надувати не дуже сильно, так як при сильному вітрі, який створюється при їзді, вони можуть лопнути. Ниточку для них теж треба брати міцніше. Повітряні кулі потрібно зв’язати по три або по п’ять разом і відкривши капот і багажник, закріпити їх з внутрішньої сторони з боків, закривши капот і багажник. Можна ще прив’язати по дві кульки на ручки кожних дверей. Можна з довгих куль скласти квіти, зв’язати їх в букет і прикріпити спереду машини.

 • . 3

  Другий етап прикраси машини — це стрічки. Отже, як прикрасити машину стрічками. Це простіше, ніж кулями. Треба взяти білу стрічку, червону або рожеву і темно-блакитну (це традиційні кольори для весілля). Розміщувати їх потрібно на капот: білу по середині, а блакитну і рожеву з боків, по діагоналі. Тобто всі стрічки з’єднують спереду капота. Можна ще стрічки скласти в великі банти і прив’язати з боків авто.

 • . 4

  Ось так швидко і красиво можна за кілька хвилин вирішити актуальне в день весілля питання: як красиво прикрасити машину нареченого. Можна ще звичайно посадити спереду автомобіля ляльку — хлопчика в чорному костюмі, але ефектніше буде, якщо прикріпити його на дах машини. (Це можливо, якщо є нагорі багажник). Фігуру нареченого, можна також зробити з куль і прикріпити на дах автомобіля.

 • . 5

  Трохи варто торкнутися теми: як прикрасити машину нареченої. На її машину спереду на капот можна посадити чи зазвичай ляльку в білій сукні, або зробити ікебану з квітів. Краще звичайно, щоб композиція була зі штучних квітів. Вони менше схильні до впливу зовнішніх факторів (дощ, вітер і т. д.) Колірна гамма куль на машині нареченої повинна переважати у біло-червоно-рожевих тонах, для різноманітності можна додати помаранчевий. Підводячи підсумок, можна сказати, що в будь-якому випадку, як б не прикрашалася машина, головне, це взаємна любов і довіру молодих людей до один одного, щоб союз їх був міцним і щасливим!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :