Як прикрасити матрьошку: візерунки для матрьошок

як прикрасити матрьошку: візерунки для матрьошок

Вам знадобиться
 • Дерев’яна заготівля
 • Клей ПВА
 • Золотий акрил
 • Біла перламутрова гуаш
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж починати безпосередньо розфарбовування матрьошки, необхідно взяти дерев’яну заготовку і гарненько зачистити з використанням дрібної наждачного паперу. Потім береться клей і ретельно загрунтовуються всі форми, при цьому клей необхідно заздалегідь розвести з невеликою кількістю води. Це необхідно для того, щоб не розтікалася акварель. Знаючи, як прикрасити матрьошку, можна порадувати своїх рідних оригінальним подарунком.

 • . 2

  Потім форми залишаються на час, щоб вони могли гарненько висохнути, після чого на кожну матрьошку, за допомогою простого олівця наноситься спеціальний малюнок. У тому випадку, якщо ластик не допоміг видалити намальовані елементи, тоді з цією метою можна використовувати спеціальну дрібнозернисту наждачку. На наступному етапі можна приступати безпосередньо до розфарбовування матрьошки. Щоб намалювати хустки, треба змішати гуаш з жовтою аквареллю і фарба наноситься в один шар. Також буде корисно знати, як зробити матрьошку своїми руками.

 • . 3

  Для розфарбовування сорочки використовується біла перламутрова гуаш і акварель блакитного кольору. Фарба повинна вийти злегка густуватої і наноситься фарба в кілька шарів. За допомогою блакитний акварелі промальовується поділ сорочки й рукави, при цьому виділяються тіні і вкладки. Білилами опрацьовуються всі світлі місця. Темперою синього кольору профарбовується поділ сарафана, а складочки на хустці обробляються помаранчевою фарбою. Дуже цікаво буде дізнатися, як зробити матрьошку з шин.

 • . 4

  На наступному етапі опрацьовується личко матрьошки. Загальний вигляд іграшки залежатиме від того, як обробить руки та обличчя іграшки. Бажано наносити акварель відразу на сире дерево. Охрою світлого кольору опрацьовуються темні частини обличчя, після чого за допомогою охри темного кольору обробляються всі тіні. За цією ж схемою фарбуються і руки іграшки, видатні частини рук і обличчя обробляються рідкої темперою світлого відтінку. Важливо знати не тільки, як зробити матрьошку, але і як її розфарбувати.

 • . 5

  Потім темперою, змішаної з аквареллю промальовувалися оченята. На губи наноситься акварель і зверху покриваються темперою білого кольору. Тепер промальовується чіткий контур обличчя, а також рук. Якщо знати, як розписати матрьошку, можна своїми руками зробити оригінальний подарунок. Як тільки матрьошки будуть повністю розфарбовані, всі форми встановлюються на штирі і зверху покриваються лаком (лак наноситься в п’ять шарів).

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :