Як прикрасити ободок для маленької принцеси?

як прикрасити ободок для маленької принцеси?

Вам знадобиться
 • Залізний ободок
 • Штучні квіти
 • Стрази
 • Клей
 • Нитки
Інструкція
 • . 1

  Простий залізний ободок, біла бавовняна тканина, клей, ножніциПростой залізний ободок перетвориться, якщо зробити оббивку зі звичайної бавовняної тканини. Для цього необхідно розрізати тканину на тонкі рівні смуги. Далі кожну смужку опустити в клей і обернути ободок рівними шарами. Дати обідку повністю висохнути і основа під модна прикраса готова. Залишилося придумати, як прикрасити ободок квітами, перлами або черепашками.

 • . 2

  Штучні квіти, клей. Отримавши основу для прикраси, необхідно прикрасити його, зробивши унікальним і незабутнім. Можна використовувати квіти, вибравши їх за своїм смаком. Знадобляться штучні квіти різного розміру. Слід нанести на центр кожної квітки краплю клею і приклеїти квіти на основу — ободок. Дати повністю висохнути. Шедевр готовий. Тепер, зрозумівши, як зробити ободок з квітами, можна фантазувати з різними матеріалами та фактурами.

 • . 3

  Стрази, фетр, мереживо, клей. Вибравши незвичайні матеріали, можна створити унікальні прикраси. Наприклад, вирізавши з фетру фігурки тварин чи птахів, а з мережива зробивши красиві квіти, приклеїти елементи до обідка. Далі прикрасити композицію стразами і дати повністю висохнути. Це тільки один з безлічі варіантів, як зробити гарний ободок самостійно.

 • . 4

  Декоративні морські черепашки, клей якщо вдома виявилися, наприклад, привезені з морського курорту черепашки? Краще прикріпити їх за допомогою клею, розмістивши їх по всій площі обідка. Якщо ободок досить широкий, то можна викласти з черепашок візерунок або малюнок. Нанести прозорий клей на раковини в якості верхнього захисного шару і дочекатися повного висихання. Прикраса у морському стилі готово!

 • . 5

  Нитки, голка, ножиці, клей, фетр, гумка 50 смНо як бути, якщо хочеться зробити прикрасу без допомоги жорсткої основи? Як зробити обідок з квітів? Якщо вирізати з фетру квіти, зшити їх пелюстки між собою, то вийде квіткова стрічка. Цю стрічку можна приклеїти до звичайної гумці. Розмір стрічки і гумки визначається розміром голови, тобто індивідуально. Вийде незвичайне прикраса, зручне в повсякденному житті. Можна придумати багато способів виготовлення шедеврів, наприклад, як зробити капелюшок-ободок за допомогою квітів і підручних матеріалів, кільця або намисто. Головне, що такі прикраси зроблені завжди в єдиному екземплярі, вони унікальні і повністю відображають індивідуальність своєї господині.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :