Як прикрасити пальто своїми руками?

як прикрасити пальто своїми руками ?

Вам знадобиться
 • Пальто
 • Гудзики
 • Хустка
Інструкція
 • . 1

  Оновлення старого або не дуже пальто — вельми цікавий і цікавий процес, в якому можна проявити свою індивідуальність. Адже мода — це постійне самовираження. Отже, як прикрасити пальто своїми руками? По-перше, можна прикріпити спереду або ближче до плеча цікаву брошка, квітка з тканини, зроблений своїми руками або інший відповідний елемент декору. Холодна пора року і відсутність нового пальто — це зовсім не привід для нудьги. Можна оновити старе пальто за допомогою нових гудзиків. При цьому можна вибрати гудзики модного кольору і в поєднанні з палантином або шарфом перетворити пальто в актуальну новинку сезону.

 • . 2

  Як пришити гудзик до пальто якщо всього одна або кілька гудзиків відірвалися і немає запасних? У цьому випадку краще також поміняти весь ряд гудзиків на нові. При цьому попередні кілька гудзиків потрібно покласти в коробочку для шиття: вони також незабаром для чого-небудь знадобляться. Оновлюючи і прикрашаючи пальто до нового сезону, слід не забути обов’язково випрати його. Краще по-старому покласти пальто на дно ванної і залити його в міру гарячою водою з якісним пральним порошком. При такому способі замочування зійдуть навіть трудновиводімиє забруднення. Як прати в машинці пальто якщо з якихось причин немає часу на те, щоб чистити його вручну? Краще всього поставити на самий щадний режим і не використовувати машинну сушку. Також існує дуже багато способів як чистити драпове пальто. Ідеальний варіант — за допомогою жорстких щіток або використовуючи засіб для виведення плям для драповому тканини.

 • . 3

  Повертаючись до теми прикраси пальто, можна також використовувати красивий хустку в російській стилі. Але такий хустку підходить для жінок у віці і виглядає краще за все з пальто світлого кольору, наприклад, бежевого або білого. Слід скласти хустку навпіл, при цьому один кінець залишити спереду, а іншим обернути шию і закріпити. Спереду повинен бути кінець хустки у формі трикутника, на якому є малюнок. Як зав’язувати хустку поверх пальто якщо не хочеться привертати увагу до верху? Тоді рекомендується вибрати хустку в тон пальто і зав’язувати його будь-яким зручним способом, так як хустка буде виконувати не декоративну, а в першу чергу зігріваючу функцію. Ансамбль вийде стильним якщо інші предмети будуть контрастними за кольором.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :