Як прикрасити піджак своїми руками: дієві поради

як прикрасити піджак своїми руками : дієві поради

Вам знадобиться
 • Брошка
 • Шарф
 • Стрази
 • Декоративний шнур
 • Намисто
Інструкція
 • . 1

  Для успішної сучасної жінки піджак є одним з базових предметів гардероба. Можливості його використання надзвичайно різноманітні — від суворої офісної одягу до епатажного вечірнього вбрання. Багато жінок завдяки своїй творчій фантазії вміють перетворити буденну на перший погляд річ у справжню модель від кутюр.

 • . 2

  До того ж в інтернеті можна без особливих зусиль розшукати майстер-класи про те, як прикрасити піджак своїми руками. Для новачків, які тільки починають освоювати це складне мистецтво, рекомендується не починати з глобальних змін речі. Цілком достатньо для початку поекспериментувати з брошками, які представлені на сучасному ринку аксесуарів в найрізноманітніших формах і видах.

 • . 3

  Наприклад, дуже модними є зараз великі брошки з текстилю у формі квітів. Але потрібно не забувати відчіпляти їх перед тим, як скласти піджак у валізу, інакше вони можуть зім’ятися. Крім того, чудовою прикрасою для однотонного піджака може стати досить велика брошка з страз у формі тваринного або квітів. А брошки з використанням перлин додадуть нотку краси і жіночності строгому офісному костюму.

 • . 4

  Звичайно, далеко не кожна жінка володіє мистецтвом вдало поєднувати різні речі для створення єдиного образу. Саме тому дуже важливо знати, як правильно підібрати піджак з іншими елементами гардероба і прикрасами. Наприклад, піджак глибокого синього кольору можна прикрасити легким шаликом в червоно-білій гамі, і доповнити класичними білими брюками. Це дозволить створити морський образ, від якого так і віє солоним бризом.

 • . 5

  Також досить модним напрямком вважається стиль мілітарі. Але далеко не кожна жінка погодиться прикрасити піджак еполетами. Це так само непросто, як носити чоловічий піджак. Набагато звичніше для більшості жінок прикрасити комір піджака намистинками, стразами або перлинами. Залежно від обраного декору, його можна буде надіти на роботу або вечірку.

 • . 6

  А ті, хто збирається на романтичне побачення, підкреслять свою жіночність за допомогою яскравого шарфика, або приколеної пліч брошки у формі квітів. Взагалі, якщо проявити трохи фантазії, то не буде ніяких проблем з тим, як оновити піджак. Наприклад, нашити на нього декоративний шнур, якому можна надати найрізноманітнішу форму. Або прикрасити кишені цікавими клапанами. А ще можна зробити на тканині малюнок або напис за допомогою страз або паєток. Сучасна промисловість створила масу можливостей для того, щоб за допомогою прикрас оживити і додати стильний вигляд навіть нудною на перший погляд речі. І тільки від нашої фантазії і бажання залежить буденність або навпаки, яскравість створеного образу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :