Як прикрасити пісочницю у дворі?

як прикрасити пісочницю у дворі ?

Вам знадобиться
 • Дошки
 • Молоток
 • План
 • Залізний лист
 • Лопата
Інструкція
 • . 1

  Велику частину часу особливо в теплу пору року дитина проводить на вулиці, у дворі і на ігрових майданчиках. Ця стаття розповість, як прикрасити пісочницю, щоб дитина відчувала себе комфортно, і йому хотілося туди повертатися. Пісочниця повинна бути яскравою і позитивною, з різноманітними дитячими малюнками та казковими персонажами. Її можна зробити невисокою, куди дитина зможе самостійно зайти і грати. Матеріал краще всього використовувати залізо або дерево, але без гострих кутів, для того щоб дитина не поранився під час гри.

 • . 2

  Щоб дитина могла грати навіть в негоду необхідно, щоб був дах над головою. Як зробити пісочницю з кришкою. Кришку над пісочницею можна оформити у вигляді грибка або даху будиночка. Так само зробити її барвистою та індивідуальної. Якщо є можливість і простір, то можна поєднати пісочницю і дах, побудувати по типу казкового будиночка, всередині оформити відповідним чином. Але для того щоб дитині було комфортно знаходиться всередині для цього необхідно достатньо світла. Для цього стіни з дощок треба зробити на відстані, куди з достатком потраплятиме світло.

 • . 3

  Якщо є простір і хочеться зайняти свою дитину, виникає питання, як побудувати дитячу пісочницю. Для цього знадобитися матеріал, цілеспрямованість, уяву і план. Для того щоб побудувати пісочницю необхідно вибрати місце подалі від проїжджої частини, бажано обгородженій будинками. Місце можна засадити газоном або засипати піском. Розподілити план майбутньої пісочниці. Приготувати всі необхідні інструменти. Вкопати кілочки з дерева, потім до цих кілочків прибити дошки, це і буде підставою пісочниці. Закінчити тим, що зверху прибити дошки так, як біля прилавка.

 • . 4

  Як зробити грибок для пісочниці. Грибок можна зробити з різного матеріали. Купити готовий пластмасовий, зробити з дерева або зварити з заліза. Якщо цей грибок буде з заліза, то взяти велику металеву трубу приблизною довжини 2 — 3 метра. З листа заліза зігнути конус і припаяти до труби. Вкопати грибок приблизно на 1 метр в глибину посередині пісочниці.

 • . 5

  Пісочниця побудована, але дитина повинна максимально комфортно і безпечно почувати себе в ній. Виникає інше питання, як зробити пісочницю для дітей найбільш захоплюючою і менш травмоопастность. Для цього необхідно прикрашати і розфарбовувати пісочницю тільки натуральними фарбами, без отруйних хімікатів. Обробляти місце перебування дітей, від комах. Стежити за дітьми і контролювати весь процес. Бажано це робити так, щоб діти бачили участь дорослого не як наглядача, а як учасника гри. Дитина росте і розвивається в грі. Ці поради допоможуть максимально просто створити ігровий майданчик, для дитини. Наповнити її захоплюючими і барвистими фарбами. Тим самим дозволивши розвиватися і дорослій людині.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :