Як прикрасити ресторан в день відкриття?

як прикрасити ресторан в день відкриття?

Вам знадобиться
 • Уніформа
 • Прикраси для залу
Інструкція
 • . 1

  Відкриття нового ресторану — це яскрава подія в громадському житті міста. День відкриття — важливий день для розвитку подальший долі ресторану. Власник закладу повинен докласти максимум зусиль, щоб представити ресторан у вигідному світлі. Спочатку для створення хорошої репутації необхідно знати, як прикрасити ресторан в день відкриття. Власник на честь урочистого відкриття повинен перерізати червону стрічку. Але, для цього необхідно зробити так, щоб про день відкриття знали жителі міста. Потенційних клієнтів треба зацікавити за допомогою реклами.

 • . 2

  Необхідно призначити час, щоб відвідувачі не товпитися біля дверей ресторану. Зайшовши до приміщення, відвідувачам має бути комфортно. Зал повинен бути прикрашений з нагоди торжества. Власник повинен продумати, як оформити ресторан. В обов’язковому порядку в інтер’єрі повинні бути тематичні елементи. Наприклад, для японського ресторану можна розташувати фігури драконів, традиційну зброю. А в день відкриття можна додати квіти нагадують сакуру і прикрасити небесними ліхтариками.

 • . 3

  Необхідно пам’ятати про меню. Розробка меню повинна відповідати тематиці ресторану. Цікавим варіантом є використання в меню історії ресторану і висловлювань шеф-кухаря. Для такого заходу рекомендується найняти дизайнера. Власнику буде корисно дізнатися, як занапастити ресторан, щоб пам’ятати яких помилок варто уникати. Для цього можна почитати книгу відомого ресторанного критика О. Назарова «Як занапастити ресторан». Критик стверджує, що для цього цілком достатньо зробити ресторан таким, яким він буде подобатися власникові, а не відвідувачам.

 • . 4

  У день відкриття дуже важливо пам’ятати, як привабити гостей в ресторан. Крім оригінальних прикрас, красиво оформленої посуду, варто задуматися і над музичним супроводом. У ресторанах вітається жива музика. У день відкриття відвідувачі оцінять ресторан інтер’єру, по кухні і по обслуговуванню. Саме тому ресторан буде фарбувати ввічливий персонал, одягнений в парадну уніформу. Також, в день відкриття можна влаштувати дегустацію фірмових страв. Для залучення відвідувачів у день відкриття буде доцільно зробити знижки.

 • . 5

  Крім правильного оформлення потрібно знати і як відкрити ресторан кафе. Спочатку необхідно підготувати документи. Потім проаналізувати ринок і вибрати місце для відкриття ресторану. Далі необхідно підібрати персонал і попрацювати над прикрасою залу. Прекрасним прикрасою інтер’єру є розпис стін. Відкриття нового ресторану чи кафе зажадає створення оригінального інтер’єру, який можна прикрасити різними елементами (антикварними вазами, зброєю, мисливськими атрибутами та ін) відповідно до тематичної спрямованості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :