Як прикрасити старий квітковий горщик?

як прикрасити старий квітковий горщик?

Вам знадобиться
 • Класичні горщики для квітів
 • Фурнітура
 • Клей
 • Лак для покриття
Інструкція
 • . 1

  Класичні теракотові горщики для квітів не радують око, але є ідеальною основою для творчості. У хід можуть піти не тільки кашпо, а й великі бляшані банки з-під чаю, навіть судини з кераміки. У будинку у кожної рукодільниці знайдеться гора різнокольорових дрібничок: непотрібні, але красиві намистини, зайві гудзики яскравих кольорів, залишки від тасьми, біжутерії, черепашки і т. д.

 • . 2

  Наклейте красиву тонку тасьму різних кольорів по горизонталі, у вигляді певного узору, а зверху приклейте не крупніше фурнітуру, наприклад, гудзики. Якщо ви вмієте в’язати гачком, то питання про те, як прикрасити квітковий горщик, не стоятиме так гостро. Витончені і химерні візерунки будуть виглядати оригінально практично на будь-якому кашпо.

 • . 3

  Одяг для нього можна зв’язати і на спицях, чергуючи різнокольорові нитки, щоб вийшла смужка. Чим яскравіше буде візерунок, тим краще. Завдяки такому примітивному, на перший погляд, матеріалу як яєчна шкаралупа, виходять шедеври з химерними візерунками. Щоб оригінально прикрасити горщик, комбінуйте білу і бежеву шкаралупу.

 • . 4

  Спочатку судину потрібно пофарбувати чорною або якої-небудь темною фарбою. Заздалегідь підготовлена шкаралупа розколюється на шматочки, потім викладається у вигляді візерунків. Вони закріплюються клеєм, наприклад, «Титаном». Щоб створити квіткову композицію на кашпо, пофарбуйте його світлою фарбою в кілька шарів, а зверху приклейте бісер і стеклярус у формі химерних кольорів.

 • . 5

  Старі квіткові горщики — ідеальна основа для декупажу та мозаїки. Ідеально було б поєднати і те, і інше на одному предметі. Обклейте серветкою не всю поверхню горщика, а тільки на якусь певну частину. Вільні місця промажьте клеєм ПВА, і приклейте на них яєчну шкаралупу. Якщо вона біла, нанесіть зверху золотаву фарбу.

 • . 6

  Щоб зробити горщик в романтичному стилі, обмотайте його шнуром, а зверху приклейте квіти з тканини ніжних тонів, і прикрасьте їх блискучими намистинками посередині. Щоб зробити ажурні узори на горщику, потрібно докласти до його поверхні гіпюр з візерунками, акуратно його профарбувати і почекати, поки фарба висохне. Коли ви приберете тканину, на горщику залишаться тільки ажурні узори.

 • . 7

  Старі журнали з красивими картинками викидати шкода, тому можна використовувати барвисті ілюстрації для оригінального барвистого колажу на горщику. Дістаньте журнали, і виріжте з них найкрасивіші картинки. Борошно розведіть у воді, поставте масу на вогонь, і постійно помішуйте, але не доводьте до кипіння. Змащуйте получившимся клеєм вирізки, і наклеюйте їх на горщик, шар за шаром. Їх має бути мінімум три.

 • . 8

  Особливу увагу потрібно приділити верхньому шару, адже саме від нього залежить вся краса. Ефектно виглядають кашпо з мозаїкою, але камінчики для мозаїки — задоволення не дуже доступне. Їх можуть замінити горох, просо, пшенка та інші крупи, які викладаються поперемінно, в ідеї візерунків. На теракотових горщиках така мозаїка виглядає ефектно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :