Як прикріпити великий віяло на стіну?

як прикріпити великий віяло на стіну?

Вам знадобиться
 • Цвяхи
 • Лісочка
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Прикріпити віяло на стіну не так складно, якщо є інструменти. Можна просто зачепити його за цвяхи в стіні. Можна повісити під нього невелику поличку, щоб він точно не впав. Можна обв’язати його прозорою волосінню, яку слід закріпити на цвяхах або кнопках під стелею. Але не факт, що ви повісите його так, що він буде приносити користь, адже віяло вважається потужним енергетичним об’єктом, здатним допомогти вам у напрямку енергетичних потоків. Так як прикріпити віяло на стіну?

 • . 2

  Якщо ви мрієте про популярності і визнання своїх послуг, повісьте віяло в південному секторі кімнати під нахилом приблизно 45 градусів, опахалом вгору. Для того, щоб збільшити працездатність, концентрацію, щоб були сили доводити почату справу до кінця, розмістіть віяло на стіні в тому районі кімнати, де ви зазвичай працюєте. Якщо ви марите про швидкому кар’єрному рості або хочете змінити роботу, віяло повинен знаходитися в північному секторі кімнати.

 • . 3

  Тим, хто шукає другу половинку або страждає від нерозділеного кохання, допоможе віяло в південно-західній зоні житла. Віяло, який знаходиться в східному секторі, допоможе зміцнити здоров’я і вилікує хвороби, а добробут сім’ї покращує віяло на південному сході кімнати. Повісити великий віяло напроти дверей в квартиру — погана ідея, він «вимете» хорошу енергію, що приходить в будинок через двері, назад на вулицю.

 • . 4

  Також не варто розміщувати його над ліжком — можете дістати безсоння, а ось в метрі від ліжка вплив віяла на сон буде благотворний. Значення має і малюнок на віялі. Журавель або лелека символізують довголіття і здоров’я, пара лелек допоможуть зробити вашу подружнє життя щасливого і довгого, дракон є символом дисципліни, а квітуча сакура залучають ніжну і щиру любов. Павич допомагає домогтися успіху, метелик приносить веселощі, лотос приверне удачу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :