Як прилаштувати терасу до будинку?

як прилаштувати терасу до будинку?

Вам знадобиться
 • Цегла
 • Дерев’яний брус
 • Кроквяна система
Інструкція
 • . 1

  Найголовніше — це визначитися з типом тераси і місцем, де вона буде розташована. Що стосується типу тераси, то вона може бути як відкритою, так і закритою. У кожної з них є свої переваги. Якщо тераса відкрита, то вона не зможе захистити господарів від погодних умов, таких як дощ, але зате її можна красиво прикрасити рослинами. А ось закрита дозволить проводити на ній час в будь-яку погоду.

 • . 2

  Дуже зручно, коли тераса прибудована до будинку, це дозволить зробити на неї вихід прямо з дому. В якості фундаменту під терасу можна використовувати цеглу, викладені у вигляді стовпчиків, оскільки така будова не є великовагової спорудою, то їх буде цілком достатньо. Потім, на ці стовпчики стелиться гідроізоляційний шар, на який потім укладається підставу.

 • . 3

  В якості підстави можна взяти дерев’яний брус, який має перетин розміру 200 х 200 міліметрів. З’єднуються бруси лагами. Наступний момент в питанні як прилаштувати терасу, в тому випадку якщо вона буде закритою — це установка і закріплення вертикальних стійок. Зверху робиться обв’язка, і закріпити кроквяну систему, пришивається решетування і укладається покрівельний матеріал. Також важливим моментом того, як прилаштувати терасу до будинку є з’єднання цих двох будівель.

 • . 4

  Щоб це зробити потрібно буде підібрати такий цегла, а можна і плитку, які б по малюнку були схожі на облицювальну малюнок стін будинку. Цим матеріалом облицьовувався цоколь тераси. На завершення всього варто обладнати вихід з нової споруди на вулицю. Також варто продумати, де буде стояти меблі, і зайнятися прикрасою нової будови. Ось в принципі і все. Тераса готова до експлуатації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :