Як примиритися з собою?

як примиритися з собою?

Вам знадобиться
 • Дзеркало
 • Листок паперу, ручка
 • Оптимізм
 • Віра і любов до себе
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу варто відзначити, що дружба з самим собою, розмова з самим собою не говорять про яких психічних розладах. Ви розумієте, що дана бесіда носить характер самонавіювання. Завдяки таким сеансам ви досягнете гармонії з самим собою і власним Я. Це допоможе вам реалізувати свої плани, досягти поставлених цілей і позбутися комплексів.

 • . 2

  Дружба з самим собою і любов до самого себе вкрай необхідні. Якщо ви знаходитесь в дисгармонії, то і навколишні вас люди навряд чи заходять шукати зближення.

 • . 3

  Багатьом людям допомагають спеціальні тренінги, відвідування психолога. Але, як правило, на таких семінарах розглядаються загальні правила поведінки. Там ви дізнаєтеся багато нового і цікавого. Однак основна робота має бути проведена тільки вами. На жаль, ще не винайдені «чарівні пігулки».

 • . 4

  Створіть сприятливу атмосферу для розмови. Бажано, щоб вам не заважали ніякі сторонні звуки. Або включіть тиху і спокійну мелодію. Сядьте на стілець і розслабтеся. Закрийте очі, дихання повинно бути рівним. Дуже важливо, щоб ви не відчували негативних емоцій, інакше розмова з самим собою перейде у сварку. Коли ви досягнете порозуміння з власним Я, тоді, безперечно, станете його закликати і у важкі хвилини. А спочатку не слід створювати зайві труднощі.

 • . 5

  Візьміть аркуш паперу і почніть уявний розмова з самим собою. Можете міркувати вголос, як вам зручніше. Запитайте у себе, як пройшов день. Випишіть на листок відповіді. Припустимо, одна частина вашої свідомості рада, що ви купили нові босоніжки. А інша — безжально критикує чергові витрати. Поговоріть з цим критиком. Чому ви не гідні цієї покупки? Переконаєте його. Ви повинні бути твердо впевнені, що праві. Напишіть на аркуші список своїх достоїнств. Ви цілеспрямована людина. Робочий день був складний, але ви уклали важливу угоду. Отже, мали повне право себе побалувати.

 • . 6

  Бути може, то зле внутрішнє Я за маскою образи приховує інші почуття. Горе, страх, невпевненість. Запитайте його, що могло послужити причиною. Вам необхідно знизити внутрішню агресію, або ви не готові прийняти свій зовнішній вигляд? Ненавидите себе за недоліки? Вам необхідно прийняти і, що найголовніше, полюбити їх, пишатися ними.

 • . 7

  Підійдіть до дзеркала. Забороніть критику висловлювати свою думку. Безумовно, він буде постійно переривати вашу мову. Ізолюйте його від інших почуттів. Що ви бачите? Круги під очима або пишні вії? Блискуче волосся або прищик на носі? Полюбіть кожен сантиметр вашого тіла. Адже це ви!

 • . 8

  Поверніться назад до столу. Зробіть необхідні записи. А тепер поверніться до діалогу зі своїм внутрішнім Я. Отже, що ми бачимо? Є такі-то проблеми і недоліки. Як будемо їх долати? Прислухайтеся до себе. Вам важливо зрозуміти, що дійсно вас засмучує, а які комплекси були нав’язані суспільством. Ніхто крім вас не зможе розділити правду і вимисел.

 • . 9

  Ви повинні усвідомити, що ваше внутрішнє Я володіє величезною силою. Якщо воно вам друг, то у вас з’являться додаткова енергія, а якщо ворог — воно вас стане руйнувати зсередини. Дуже часто під нашим внутрішнім Я ховаються голоси інших людей: батьків, вчителів, друзів або колег. Ці голоси надають постійний пресинг на нашу свідомість. У нас формуються нові комплекси, падає самооцінка. Замініть їх. Забороніть собі постійно прокручувати в голові одні й ті ж фрази, які руйнують або підривають вашу віру в себе. Поставте нову платівку. Безперечно, у вашому житті траплялися такі моменти, причому неодноразово, коли вам говорили компліменти. Ось ця музика і має стати вашим супроводом.

 • . 10

  Намагайтеся не брати на себе ті зобов’язання, виконання яких викликає у вас негативні почуття. Не ставайте заручником суспільних традицій і думок. Кожен з нас індивідуальний. Безумовно, іноді необхідно йти на поступки. Людина є частиною суспільства. Але не приносите себе на догоду інших людей. Якщо ви відчуваєте внутрішній дискомфорт в театрі, то залишіться вдома і проведіть вечір з книжкою в руці. І нехай друзі говорять про те, що необхідно освічуватися, — у вас є свої методи. Тим самим ви збережете душевну рівновагу і ще сильніше подружитеся з власним Я.

 • . 11

  Балуйте себе. Не відмовляйте собі в маленьких задоволеннях. Це може бути відвідування салону краси, лазні, фітнес-центру, вечеря в ресторані та багато іншого. Але якщо вам подобається проводити вільний час на самоті, створіть для цього прекрасну і душевну атмосферу.

 • . 12

  Проте примирення з самим собою не передбачає плекання насіння егоїзму. Безумовно, частинка цього почуття має бути присутня в кожному з нас, але не зводите цю рису характеру на п’єдестал.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :