Як припинити віртуальний роман?

як припинити віртуальний роман?

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Чесність
 • Інтернет
 • Мобільний телефон
 • Подруги
Інструкція
 • . 1

  Ви вирішили, що віртуальний роман себе нічим не виправдав. Було витрачено дуже багато часу і сил даремно. Але не варто засмучуватися. Принаймні, у вас з’явився досвід в подібного роду відносинах. Однак, як і будь-який роман, віртуальні відносини слід завершити належним чином.

 • . 2

  Немає нічого краще, ніж чесність. Якщо ви вже спілкувалися зі своїм обранцем через відеочати, зателефонуйте йому. Варто набратися сміливості і сказати в очі, що ви хочете завершити стосунки. Не слід вигадувати причини і ходити навколо. Поясніть, що вас не влаштовує віртуальна любов, що ви втомилися від спілкування з комп’ютером, а не з живими людьми і так далі. Але будьте граничне тактовним. Уникайте будь-якого прояву агресії. І постарайтеся закінчити роман на доброзичливою ноті.

 • . 3

  Якщо ваше спілкування обмежувалося лише листуванням, тоді напишіть електронного листа. У ньому обов’язково вкажіть причину, через яку ви бажаєте закінчити спілкування. Але, як і в будь-яких відносинах, проявіть максимум поваги до іншої сторони. Крім того, бажано обговорити ситуацію по ICQ, тим самим ви позбавите себе від болісного очікування відповідної реакції.

 • . 4

  Не йдіть на компроміс. Якщо ви вирішили, що відносини слід завершити, наполегливо стійте на своєму. Безумовно, ваш співрозмовник може неправильно відреагувати на ситуацію. Він почне вам загрожувати переслідуванням або навіть зустріччю в реальному житті. У такому випадку прийміть рішучі заходи. Видаліть ваш аккаунт в Скайп, ICQ, Вконтакте та інших соціальних мережах. Поміняйте номер телефону. Змініть адресу електронної пошти. Там, де видалити свій обліковий запис ви не можете або не хочете, помістіть свого колишнього благовірного в чорний список або напишіть скаргу адміністрації сайту.

 • . 5

  Візьміть собі за правило ніколи нікому не повідомляти свій справжній фактична адреса проживання. Тим самим ви зможете себе повною мірою убезпечити від приїзду непроханих гостей. Однак якщо ви вже повідомили свої координати, то попросіть друзів надати вам підтримку. Швидше за все, ваш віртуальний друг до вас не приїде, але краще на якийсь час себе убезпечити.

 • . 6

  Існують і менш чесні способи завершення віртуального роману. Їх слід застосовувати тільки в тому випадку, якщо всі інші способи або не дали позитивного результату, або не є ефективними в силу різних причин. Але слід завжди пам’ятати, що по інший бік монітора знаходиться такий же жива людина, як і ви. І навіть не бачачи його очей, і не вимовивши ні слова, ви можете сильно поранити його почуття. Тому, використовуючи будь-які нечесні методи, ви проектуєте негативні емоції і на себе.

 • . 7

  Отже. Перший з них — це повне ігнорування. Якщо ваш співрозмовник не зрозумів натяків, або не бажає їх слухати, ви припиняєте будь з ним спілкування. Чи не відповідаєте на дзвінки, листи, повідомлення, ігноруєте його послання в скайпі. Необхідно набратися терпіння. До речі, співрозмовник може подумати, що ви просто не отримали його повідомлення. Тому сміливо заходите на сайти, щоб прочитати всі ці послання.

 • . 8

  Наступною за популярністю йде брехня. Придумайте легенду, за якою вам необхідно назавжди зникнути зі світу онлайн. Це може бути несподіване повернення чоловіка від коханки, або нова робота за кордоном. Безумовно, ваш співрозмовник може запропонувати вам продовжити листування, однак вам варто бути наполегливою. Почніть рідше відповідати на повідомлення, і, врешті-решт, повністю припиніть будь-які контакти.

 • . 9

  Можете попросити свою подругу створити на сайті, де ви познайомилися, новий обліковий запис, щоб спровокувати молодої людини на «зраду». Після чого з’явитися «гідний» привід припинити такі відносини якомога швидше.

 • . 10

  Ну і самим огидним способом припинити віртуальний роман є повідомлення про свою «невиліковною» хвороби. Звичайно, страшенні «казанови» відразу ж побажають вам якнайшвидшого одужання і ненавмисно пропадуть. Але якщо вас звела доля з порядною людиною, то будьте впевнені, ви неабияк попсуєте йому нервову систему. Швидше за все, ваш віртуальний коханець захоче приїхати, щоб допомогти вам у цьому нелегкому випробуванні. А якщо ви просто відключіть телефон, то будьте впевнені, що на тому кінці дроту самотня людина протягом тривалого часу не зможе стулити очей, турбуючись про ваше здоров’я.

 • . 11

  Тому завершення будь-якого роману, віртуального або реального, не повинно нести в собі злобу, ненависть, зрада чи байдужість. Завжди пам’ятайте про те, що не можна грати з почуттями інших людей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :