Як приручити кошеня до лотка?

як приручити кошеня до лотка ?

Вам знадобиться
 • Лоток
 • Котячий наповнювач
Інструкція
 • . 1

  Зважитися завести кошеня в будинку легко, особливо піддавшись думку, що за кішками доглядати не потрібно. Ця поширена помилка призводить до плачевних результатів. Заздалегідь не подбавши про основні потреби кошеня, господар стикається з численними труднощами проживання з пухнастим звіром. Щоб уникнути їх, потрібно правильно підготуватися до приїзду кота. І, в першу чергу, вирішити проблеми з туалетом для нього. Перш ніж виникне питання, як приручити кота до лотка, треба цей самий лоток купити. У магазинах представлений великий вибір різних котячих туалетів. Вибирають лоток з урахуванням породи і віку вихованця. У будь-якому випадку краще брати туалет великого розміру, щоб кошеня там вільно поміщався. Якщо звірка віддають зовсім маленьким, то на перший час знадобиться лоток менших розмірів.

 • . 2

  Далі потрібно подумати про наповнювачі для туалету. З метою економії багато хто відмовляється від наповнювача або використовують газети. Краще придбати спеціальний наповнювач в магазині, так як приручити кошеня до лотка з ним буде значно простіше. Кішки люблять заривати свої випорожнення, тому ходити в порожній туалет вони можуть взагалі відмовитися. До того ж чистити порожній або з папером лоток необхідно кілька разів на день, а з наповнювачем кота можна навіть залишити на кілька днів. Не варто забувати про значущість вибору правильного місця для туалету. Вихованець повинен мати до нього вільний доступ. Добре підійде затишне місце в хазяйському туалеті або ванній кімнаті. Після скоєння перерахованих вище підготовчих дій звірка приносять додому, і з’являється проблема, як привчити кошеня до лотка.

 • . 3

  Якщо після новосілля він почне турбуватися, нявкати, шкребти підлогу, ніби копає ямку, значить, хоче в туалет. Потрібно відразу ж посадити його в лоток. Якщо колишні господарі стверджують: «Ми привчаємо кошеня до туалету, він слухняний», — не варто повністю на це розраховувати. У незнайомому місці він може злякатися і пописати в недозволеному кутку. У такому випадку лаяти, бити, тикати носом кошеня категорично забороняється. Це вже не привчання до лотка, а знущання над твариною, і він може помститися господареві. Потрібно перенести тверді відходи або змочену папір у лоток і показати коту правильне місце. А там, де вихованець несанкціоновано сходив, необхідно вимити підлоги, і побризкати чимось сильно пахне і перекрити доступ. Щоб привчити кошеня до туалету, варто запастися терпінням, і в подяку за працю пухнастий звір полюбить новий будинок і господаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :