Як пришити гудзик до пальто правильно?

як пришити гудзик до пальто правильно?

Вам знадобиться
 • Голка
 • Нитка
 • Гудзик
Інструкція
 • . 1

  Для початку необхідно підібрати підходящу гудзик. Добре, якщо відірвалася збереглася. Або сісти в наявності запасна. В іншому випадку доведеться бігати по магазинах у пошуку точної відповідності або робити повну заміну. І тільки після цього приступати до вирішення питання про те, як пришити гудзик до пальто правильно (так, щоб вона більше не відірвалася).

 • . 2

  Важливо вибирати грамотно нитка для шитття. Вона повинна бути приблизно такою ж щільності, як використана при пошитті самого виробу. Тонка нитка прослужить недовго. Вона не зможе добре зафіксувати масивну фурнітуру, яку зазвичай використовують при створенні зимової та осіннього одягу. Після того, як гудзик буде пришита, слід звернути увагу на те, як прати в машинці пальто так, щоб гудзика не відлітали. Відповідь на це питання можна прочитати нижче.

 • . 3

  По — перше — прання тільки в «дбайливому режимі». По — друге — перш ніж довірити своє вбрання пральній машині, слід застебнути його і вивернути навиворіт. Ще краще — скористатися спеціальним пакетом, в який упаковується брудна річ безпосередньо перед процедурою. Це не тільки гудзики допоможе зберегти, так і річ від деформацій врятує.

 • . 4

  Як чистити драпове пальто: з гудзиками чи без? Чи не відпадуть останні в результаті чистки? Якщо діяти обережно, їм нічого не загрожує. Особливо, якщо використовується наступний прийом: тканина затискається між двома пришитими один до одного гудзиками. Перша служить для застібання пальто і виконує декоративну функцію. Роль другого полягає в забезпеченні міцної фіксації.

 • . 5

  Навівши порядок з гудзиками, можна подумати і про те, як зав’язувати хустку поверх пальто. Це модно і красиво. До того ж, в деяких випадках це вміння може стати в нагоді, для того, щоб прикрити відлетіла недоречно гудзик. До речі, існує відмінний спосіб, як прикрасити пальто своїми руками. Хто — то може подумати, що це до теми не відноситься. Але ні! Виявляється, можна використовувати гудзики в чисто декоративних цілях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :