Як пришити погони на форму?

як пришити погони на форму ?

Вам знадобиться
 • Сорочка-
 • Міцна нитка
 • Голка
 • Погони
Інструкція
 • . 1

  Кожен службовець має як мінімум два комплекти одягу: літній і зимовий. Причому знаки відмінності повинна мати кожна річ. Не всякий офіцер зможе довірити турботу про свою форму іншій людині, навіть дружині, вважаючи за краще самому дбайливо прати і прасувати одяг, тому при зміні теплого сезону на холодний і навпаки йому доводиться брати в руки нитку з голкою, засукувати рукави і братися за переробку свого обмундирування. Тому знати, як пришивати погони, повинен кожен службовець збройних сил, поліції, МНС та інших воєнізованих формувань.

 • . 2

  Для того щоб уникнути мимовільного зсуву погон під час шиття, для початку їх слід закріпити. Навіть такий нескладний процес вимагає концентрації уваги. Адже варто трохи відволіктися, і зірочки будуть «дивитися» в інший бік, або нашивка може трохи з’їхати з плеча, і роботу доведеться починати заново. Погони мають форму прямокутника зі скругленням одного боку, тому, перед тим як пришити погони, їх слід правильно розмістити на плечі: прямий стороною до комірця, круглим краєм — до рукава. Потім потрібно ретельно вирівняти їх, домагаючись ідеальної симетрії, після чого один можна поки що відкласти в сторону, а інший притримати рукою.

 • . 3

  Щоб під час пришивання погон був нерухомий, його слід добре зафіксувати на плечі кітеля або сорочки сметочнимі рядком перед тим, як пришити погони. Нитку краще брати контрастного кольору, щоб вона виділялася і її можна було повністю видалити в кінці процедури. Це може бути червоний, жовтий або чорний колір. Можна, звичайно, не обтяжувати себе пошуком нитки іншого кольору, але в цьому випадку ймовірність появи стирчать решт нитки-під погон під час носіння одягу буде велика. Краще витратити зайві дві хвилини часу і попередити такий неприємний казус.

 • . 4

  Зробивши пару сметочнимі стібків по кожному краю погона і надійно зафіксувавши їх, перед тим як пришити погони на кітель, слід змінити нитку в голці. Звичайно, контрастна нитка буде відразу помітна після пари прошитих сантиметрів, але щоб кожен раз не повертатися до дрібних переробкам, не варто замислюватися про сторонніх предметах. Починати шиття краще з виворітного боку, щоб перший вузлик був не видний сторонньому оку і не вибивався назовні. Стежки і відстань між ними повинні бути приблизно однакової довжини, адже офіцер повинен виглядати охайно навіть у незначних дрібницях.

 • . 5

  Якщо робити акуратні, не надто великі стібки, що повинен вміти кожен службовець, що знає, як правильно пришити погони, і всиляти в голку недовгу нитку, яка може заплутатися в процесі шиття, то готові погони будуть надійно сидіти на плечах офіцера. А якщо витратити на процес дещо більше часу, використовуючи більш складну, але більш міцну так звану ручну стачной сходинку, яка порівнянна за якістю з машинної, то відірвати такі погони буде практично неможливо, тільки за допомогою ножиць або распаривателя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :