Як прискорити інтернет на телефоні?

як прискорити інтернет на телефоні ?

Вам знадобиться
 • Opera-mini
 • Емулятор java-додатків
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Функція доступу в Інтернет є зараз практично на будь-якому мобільному телефоні. За допомогою браузера стільникового телефону, можна використовувати апарат для забезпечення доступу до мережі на комп’ютері, а також здійснювати серфінг в Інтернеті через телефон. Швидкість такого Інтернету залежить від обсягу інформації, яка передається по каналу. Тобто при великих за обсягом завантажуваних сторінках сайтів, швидкість буде досить низька.

 • . 2

  Після того як питання, як підключити інтернет на телефон, вирішено виникає потреба в прискоренні мобільного Інтернету. Якщо телефон використовується як модем для комп’ютера, то для забезпечення більш високої швидкості Інтернет-з’єднання, необхідно встановити емулятор java додатків. Після цього, необхідно завантажити та встановити мобільний браузер Opera Mini.

 • . 3

  Цей браузер забезпечує більш високу швидкість Інтернету за рахунок того, що перед тим як відправити дані, він попередньо їх стискає через спеціальний сервер, і тільки після цього відправляє їх на комп’ютер. Завдяки цьому не тільки зростає швидкість завантаження сторінок сайтів в два-три рази, а й майже в чотири рази економиться трафік. Тим, хто задався питанням, як прискорити інтернет на телефоні, і виходить в Інтернет безпосередньо з мобільного апарату, потрібно завантажити і встановити на телефон додаток Opera Mini.

 • . 4

  Крім цього, для забезпечення більш високої швидкості, можна відключити показ картинок під час завантаження сторінок. Необхідні картинки можна завантажувати окремо, виділивши їх і натиснувши в додатку кнопку «Показати» в меню браузера. Таким чином можна забезпечити на телефоні швидкий і зручний Інтернет-серфінг. Для забезпечення коректної роботи програми, необхідно його регулярно оновлювати, скачивая нові версії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :