Як прискорити обмін речовин: 10 кращих способів

як прискорити обмін речовин: 10 кращих способів

Вам знадобиться
 • Вода
 • Дробове харчування
 • Спорт
 • Контрастний душ, сауна, баня
 • Масаж
 • Імбир
Інструкція
 • . 1

  Обмін речовин-це один з найважливіших процесів в нашому організмі, завдяки якому відбувається синтез надійшли вітамінів і мінералів з їжею, що потрібно для підтримки життя. Багато людей, що бажають схуднути, задаються питанням, як прискорити обмін речовин? Деяким здається ця задача нездійсненним, але насправді тут немає нічого складного, головне знати деякі правила харчування і способу життя. Один з головних чинників, який впливає на швидкість обміну речовин, є дробове харчування. Якщо людині необхідно схуднути, він безсумнівно повинен харчуватися маленькими порціями не менше 5 — 6 раз на день. Таке харчування буде постійно прискорювати обмінні процеси в організмі, не перевантажуючи його, а отже почнеться і схуднення. Цей механізм можна порівняти з горінням дров у печі, підкидаючи через деякий проміжок часу невелика кількість дров у вогонь, ми безсумнівно підтримуємо його.

 • . 2

  Другим не менш важливим фактором є вода. Оскільки людське тіло на 80% складається з води, ми просто зобов’язані підтримувати цей баланс і вживати не менше 1, 5 — 2 літрів води на добу . Випиваючи по склянці води щогодини, ми допомагаємо організму впорається з зневодненням, оскільки величезна кількість води людина втрачає разом з потом, а також вона бере участь в кровообігу та інших життєво важливих процесах нашого організму

 • . 3

  Третім фактором, як нормалізувати обмін речовин, є спорт. Людині просто необхідно включати в свій щоденний графік кардіо і силові навантаження. Всі ми знаємо, що починаючи виконувати навіть ранкову гімнастику, наше серцебиття посилюється, а отже і кров починає швидше рухатися по нашим венах, прискорюючи всі процеси в організмі, у тому числі і обмінні.

 • . 4

  Щось не може так швидко підбадьорити як контрастний душ. Це ще один спосіб, що допомагає не тільки прокинутися вранці, але і прискорити наш метаболізм. Багато хто з нас не люблять відвідувати лазні і сауни, але мало хто замислювався, що це також допомагає нормалізувати обмінні процеси в організмі, вивести шлаки, поліпшити стан не тільки шкіри, але і організму цілком. Якщо у людини немає протипоказань для відвідування парильні, він просто зобов’язаний відвідувати лазні, не менше 1 рази на місяць, а по можливості 1 — 2 рази на тиждень. Хорошим способом доповнити відвідування лазні або сауни, буде вживання імбирного чаю. Вченими давно доведено, що вживання імбирного чаю в 15 разів прискорює обмін речовин, а це відмінний показник, незрівняний не з одним іншим продуктом.

 • . 5

  Ще один не менш приємний спосіб як нормалізувати обмін речовин в організмі, є масаж. Не обов’язково витрачати гроші на дорогих фахівців, можна просто займатися самомассажем будинку, ввечері у ванні або перед телевізором, переглядаючи улюблену телепередачу. Навіть легке розтирання значно прискорить кровообіг, ну і природно метаболізм. Свіже повітря, помірне перебування на сонці, здоровий сон не більше 8 — 9 годин, все це безсумнівно благотворно вплине на швидкість обміну речовин.

 • . 6

  Але існує й така категорія людей, яка довгий час намагається набрати кілька кілограмів, але високий рівень обміну речовин не дозволяє їм цього зробити. І вони задаються питанням, як уповільнити обмін речовин? Але і тут немає нічого складного, просто людям, які хочуть поправитися необхідно обмежити вживання кофеїну (чай, кава), білкової їжі, збільшити вживання вуглеводної їжі.

 • . 7

  Як порушити обмін речовин, не дотримуючись правила здорового способу життя, на які чинники варто звернути увагу, щоб цього не сталося? Неправильне харчування, недосипання, генетична спадковість, часте вживання алкоголю ведуть до порушення обміну речовин. А як порушення обміну речовин впливає на організм? Спочатку у людини з’являється втома, дратівливість, постійне бажання перекусити, а отже з’являється і зайву вагу. Якщо вчасно не звернути увагу на ці симптоми, в недалекому майбутньому можуть розвинутися і такі страшні хвороби, як цукровий діабет або ожиріння. Не варто нехтувати даними порадами, оскільки обмін речовин-це дуже складний хімічний процес і «загубити» його дуже просто, а от відновити буде набагато важче! Кожна людина просто зобов’язаний стежити за своїм харчуванням і способом життя, не чекаючи, коли в організмі почнуть розвиватися страшні хвороби, адже немає нічого складного, просто треба любити себе!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :