Як прискорити зростання петуній: дієві поради

як прискорити зростання петуній: дієві поради

Вам знадобиться
 • Насіння петунії
 • Балконні кашпо
 • Земля
Інструкція
 • . 1

  Як прискорити зростання петуній? Питання дуже актуальне. Завжди хочеться побачити результат своїх праць швидше. Звичайно ж головна зброя в цьому питанні — це добрива, тому підгодовують петунії регулярно, починаючи через тиждень після висадки і до кінця осені з інтервалом в тиждень-півтора. Ця рослина любить комплексні медленнорастворяемие добрива, особливо з великою кількістю калію. Дуже хороший результат також дає підгодівля органічними добривами, вони продаються, наприклад, у вигляді паличок, який необхідно встромляти в землю і вони повільно там розчиняються. Регулярні підгодівлі продовжують до закінчення цвітіння. Якщо зростання і цвітіння гальмується, хороші результати може дати обробка стимулятором росту «Корневин». Не треба забувати і про склад грунту, в яку висаджується рослина. Необхідно купувати спеціальну землю для петуній або для декоратівноцветущіх балконних рослин. Ця суміш дуже пухка, що сприятливо для кореневої системи петуній, і в той же час вологоємна. У суміш з підвищеною кислотністю додають вапно ( 15 г на 10 л). При заповненні сумішшю ящиків і контейнерів на дно необхідно насипати або спеціальні камені для дренажу, або биті керамічні неглазуровані черепки шаром не менше 5 см, щоб коріння рослини не підгнивали.

 • . 2

  як виростити на балконі петунії — питання, яке задає собі, напевно, кожна третя людина, який вирішив прикрасити свій балкон квітами. Тому що петунія — це одне з тих рослин, яке має гарні, яскраві квіти і в теж час воно дуже невибагливо у догляді. Докладаючи невеликі зусилля в догляді за нею — квіти дадуть відповідь вдячністю і будуть радувати око до глибокої осені! Звичайно ж увлекательней вирощувати рослини з «нуля», тобто прямо з насіння, це довше, копітка, але наскільки цікавіше!

 • . 3

  Отже розглянемо питання: як доглядати за розсадою петуній. Вирішивши вирощувати петунії на балконі, потрібно розуміти, що вона вимагає більш ретельного догляду, ніж якби рослини росли в саду. Ось основне, що потрібно враховувати при вирощуванні та догляді за петунії: Після посіву насіння ємності з ними потрібно помістити в тепле добре освітлене місце, накривши плівкою до появи сходів. Поливати потрібно не з лійки, а з обприскувача, щоб не пошкодити рослини. Не слід забувати про те, що перезволоження небезпечно для паростків петунії, так як вони схильні до захворювання «чорна ніжка». Така гниль здатна згубити все сходи. Після появи перших двох справжніх листків потрібно провести пікіровку. Кожен всход відкидають в індивідуальний стаканчик або горщик. Як тільки з’явилася розсада її потрібно удобрювати. Як це робити було написано вище.

 • . 4

  Як красиво посадити петунії? Питання не менш актуальне, ніж всі інші. Якщо садите в підвісне кашпо, то потрібно висаджувати туди не більше трьох кущиків. З часом петунія розростеться і займе весь горщик. У довгі балконні ящики висаджуйте рослини на відстані 10 — 15 см один від одного в шаховому порядку. Так квіти не будуть забивати один одного. Можна підібрати кольори рослин по відтінках, можна зіграти на контрасті, не треба боятися експериментувати! Фантазуйте! Петунія — це квіти, які надихають на творчість!

 • . 5

  Мною ще не був охоплений питання: коли і як посадити розсаду петунії. Традиційно, петунія висаджується на засклений балкон розсадою, у другій половині травня після передбачуваних заморозків. Насіння петунії висіваються на розсаду в кінці лютого-на початку березня. Як вирощувати з них розсаду я розповіла трохи вище. Зацвітає петунія вже до середини червня. Цвітіння триватиме до пізньої осені. Сподіваюся, дотримуючись цих нескладних вказівкам, викладеним у статті, петунія виросте красивою і буде радувати око випадкових перехожих з весни і до пізньої осені. Можу сказати, що головне, у догляді за квітами це любов і увагу, ну, і звичайно ж регулярність. Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :