Як прискорити зростання рослин: стимулятори росту

як прискорити зростання рослин: стимулятори росту

Вам знадобиться
 • Теплиця
 • Добрива
Інструкція
 • . 1

  Ботаніки проводили безліч досліджень, щоб дізнатися, як можна стимулювати ріст рослин різних культур. Наприклад, індійські вчені, довели, що на ріст рослин впливає рівень шуму. У ході досвіду, який зайняв 7 років роботи, було встановлено, що при правильному підборі шумових тонів можна уповільнювати або прискорювати ріст рослин. Не тільки ботаніки, а й агрономи замислювалися, як прискорити зростання рослин.

 • . 2

  Безумовно, для цього необхідно створювати відповідні умови (освітлення, грунт, полив). Але, крім цього, секретом росту і хорошого врожаю є біостимулятори, які являють собою речовини з особливою біологічною активністю, що сприяють посиленню ділення клітин. Для правильного застосування біостимулятору необхідно уважно ознайомиться з інструкцією. Для швидкого укорінення і освіти сильної кореневої системи необхідно обробити живці сумішшю стимулятора росту і деревного вугілля у зазначеній в інструкції пропорції.

 • . 3

  Багато вирощують рослини в теплиці. Рослини різних культур не можуть бути адаптовані під однакові умови утримання. Саме тому для прискореного зростання необхідно знати, як розмістити рослини в теплиці. Рекомендується для різних культур містити окремі теплиці. При розміщенні рослин необхідно врахувати стійкість до низьких температур, тіньовитривалість, висоту і пишність рослин, сумісність з іншими культурами. Вирощувати в теплиці потрібно не більше 5 культур. Прекрасним варіантом є посадка перцю, фізалісу, баклажан, помідор і огірків.

 • . 4

  Для прискореного зростання потрібен обігрів, і як мінімум один раз 15 днів полив зі стимуляторами росту. Деякі садівники і городники бажають засушити плоди або квіти. І часто цікавляться, як сушити рослини. При використанні стимуляторів росту поліпшується плодоношення і цвітіння, тому можна сміливо зберегти на пам’ять про хороше сезоні квіти (троянду, лімоніум) або (помідор черрі, калини або шипшини). Для цього необхідно нарізати гілки рослини, зв’язати і повестить вниз головками в тіні, і не знімати до повного висихання.

 • . 5

  На початку городнього сезону багато хто замислюється, як виростити рослину з насінини. При використанні стимуляторів росту це дуже просто. Для цього необхідно за 6 — 12 годин до посадки насіння в грунт, замочити їх водним розчином стимулятора росту. Після чого висадити на певній глибині (залежно від рослини) в грунт. Перші сходи з’являться через 5 — 10 днів (залежно від культури рослини).

 • . 6

  Любителі декоративних квітів бажають знати, як удобрювати кімнатні рослини для прискорення росту. Особливо це стосується повільно зростаючих рослин, наприклад пальм. Для цього необхідно підібрати стимулятор росту відповідно до виду рослини і стадією розвитку й удобрювати з весни по осінь не рідше, ніж один раз на тиждень, а з осені до весни не частіше ніж 1 раз на місяць. Застосування стимуляторів росту виправдано високим урожаєм. На сьогоднішній день, їх можна застосовувати в сільському господарстві та побутових умовах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :