Як приснитися коханій людині?

як приснитися коханій людині?

Вам знадобиться
 • Молитва
 • Вчасно лягти спати
 • Уміння сконцентруватися
Інструкція
 • . 1

  Як показують дослідження вчених, сни — це те, що як і раніше знаходиться за межею реальності і розуміння людини. У снів є свої загадки і таємниці, які до цих пір не вдається розкрити. Але ви можете навчитися керувати снами, впливати на сни іншої людини, і навіть стати об’єктом чужого сну. Для цього вам буде потрібно зовсім небагато: уява, ніч, фотографія коханого і затишна ліжко.

 • . 2

  Для того щоб змусити іншу людину бачити вас у сні, ви можете скористатися декількома методиками. Найпростіша з них, більше підійде для людей релігійних та віруючих, тому як заснована вона на принципі молитви. Вам необхідно лягти спати до початку нової доби, прочитати перед сном молитву «Отче наш», а потім попросіть у Святого Миколая, щоб він дарував вашій коханій людині сон з вашим чином.

 • . 3

  Щоб у вас був вибір, ми представимо вам ще спосіб, як наснитися людині. Для цього скористайтеся фотографією, де добре видно обличчя й очі людини. У думках сформуйте сюжет вашого сну, добре продумайте тактику поведінки у сні, підберіть слова, які ви хотіли б сказати вашому об’єкту у сні. Проробивши ці процедури, візьміть фотографію і подивіться людині прямо в очі. На рівні підсвідомості відправте йому все те, про що ви думали. Після цього ритуалу фотографію бажано сховати під подушку, і постаратися заснути.

 • . 4

  Існує ще один дуже просто метод, також заснований на передачі думок. Здійснювати такий обряд теж рекомендується вночі, лежачи на ліжку. Для цього знову потрібно продумати сюжет сну, але спочатку спробувати побачити його самостійно. Після того, як ви побачите задуманий сон, силою думки перенаправьте його до людини.

 • . 5

  Тепер, коли ви знаєте кілька нескладних способів, як приснитися коханій людині, хочеться звернути вашу увагу на умови, які обов’язково повинні бути дотримані. По-перше, ви повинні виконувати ритуали, в положенні лежачи, в абсолютній темряві. Спати лягти ви повинні до півночі. По-друге, той, кому ви бажаєте приснитися, не може знати про ваші наміри. Крім того, на момент виконання інструкції, ваш об’єкт сам вже повинен перебувати в стані сну.

 • . 6

  Коли ви захочете наснитися людині, пам’ятайте, що ваші думки повинні бути чисті і не містити негативу. Будь-яке зло, спрямоване на іншу людину, нехай навіть за допомогою сну, має властивість бумеранга. Пам’ятайте про це, коли вирішите скористатися нашою простий «шпаргалкою».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :