Як привчити до нашийника дорослу собаку?

як привчити до нашийника доросле собаку?

Вам знадобиться
 • Нашийник
 • Ласка
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Привчати собаку до нашийника потрібно в ранньому віці. Якщо собака вже виросла, то привчання займе трохи більше часу. Необхідно запастися терпінням і не зриватися на собаку, якщо у неї не виходить все так, як задумав господар. Перед тим як привчити до нашийника собаку, необхідно вибрати правильний нашийник. Він повинен бути за розміром і злегка тягнутися. Потім варто показати його собаці і дати їй його обнюхати. При цьому потрібно гладити собаку і називати її по кличці.

 • . 2

  Говорити варто спокійним, злегка заспокійливим тоном. Як надіти нашийник собаці непомітно? Собаку потрібно відволікти грою. Під час першої примірки нашийник варто зняти через пару хвилин. Собаку ж треба похвалити і пригостити ласощами. Поступово час перебування в нашийнику можна збільшувати. Для привчання собаки до нашийника краще використовувати нашийник з трикотажу або еластичної тканини. Можна дізнатися у досвідчених собаківників, як зробити нашийник для собаки самостійно.

 • . 3

  Після того як собака звикне до тканинного нашийника, можна переходити на вироби зі шкіри. Нашийник не повинен бути сильно затягнутий на шиї (між ним і шиєю повинні проходити два пальці). Такими ж критеріями варто керуватися і в тому, як зробити нашийник для кішки і як надіти його на неї. Призначення нашийника — пристібати поводок. Тому надягати ошийник потрібно перед прогулянкою, вдома краще його знімати.

 • . 4

  Під час прогулянки не потрібно робити різких рухів, щоб не обмежувати рух собаки. Якщо собаці починає ставати дискомфортно в нашийнику, то потрібно її відвернути грою. Поступово собака звикне. Нашийник незабаром буде служити їй сигналом для прогулянки. Це виріб вибирається для кожного собаки індивідуально. Тому потрібно прийти з собакою в магазин. Як вибрати нашийник в магазині? За допомогою примірки, звичайно.

 • . 5

  Для маленьких собак підійде тоненький нашийник. Для великих — краще брати широкі вироби. Для агресивних собак і бійцівських порід краще вибирати «суворий» нашийник. У нього на внутрішній стороні є шипи. Під час привчання до нашийника потрібно бути терплячим господарем і не вдаватися до брутальності. Якщо зробити так, щоб у вихованця були правильні асоціації з цим виробом, то він навіть полюбить його і буде приносити нашийник господареві сам, щоб піти погуляти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :