Як привчити кішку дерти шпалери?

як привчити кішку дерти шпалери ?

Вам знадобиться
 • Кот
 • Шпалери
 • Пристосування
Інструкція
 • . 1

  Іноді кіт абсолютно не помічає спеціально куплені для нього предмети для точіння коготков. Він день у день ходить для цього в одне і теж місце. Це цілком може бути щось з меблів або нові шпалери. І тому для господаря такого неслухняного вихованця вельми актуальне питання про те, як відучити кота дерти шпалери. Досвідчені власники котів знають безліч способів як це зробити. Хоча, для кожної ситуації і для кожного кота має бути індивідуальний підхід. Можна, наприклад, в улюблене місце кота побризкати спеціальним спреєм, запах якого вони не люблять. Ще коти не переносять запах цитрусових, що теж може допомогти у вирішенні такого питання. Якщо вже настав момент задуматися про те, як відучити кішку дерти шпалери, то слід діяти негайно.

 • . 2

  Можна місце, де вона любить точити кігті, закрити неприємним їй матеріалом, таким як сітка, пластикова плівка або можна покрити шпалери лаком. За непослух не можна застосовувати фізичні методи покарання. Можна просто гримнути, тупнути ногою, коти добре розрізняють підвищення тону голосу. Якщо дозволити кошеняті хоч раз побалуватися і повисіти на шпалерах, то потім відучити кішку вже доросле від цього буде дуже складно. Адже один раз спробувавши і отримавши на це дозвіл, вона буде вважати що їй це дозволено. Заточення коготков для кішки є необхідністю. Таким чином вона чистить їх, позбавляється від старих кігтів, і мітить свою територію, так як на лапах між подушечок є залози, які виділяють запах самої кішки.

 • . 3

  Тому дерти шпалери її змушує необхідність попереджати інших кішок, що це її територія. Відучити від такої згубної звички може невелика перестановка меблів. Потрібно просто закрити улюблене місце кішки, наприклад, кріслом. Але тільки це не дасть гарантію, що домашній улюбленець не знайде собі нове містечко з ще цілими шпалерами. Ще можна випробувати ефект несподіванки. Необхідно просто поставити в те місце, де кішка любить дряпати шпалери, предмет, який може зробити багато шуму, якщо його зачепити, наприклад, швабру. Можна несподівано підкрастися до кішки і зробити їй невеликий водяний душ з пульверизатора. Несподіваний шум і неприємна вода іноді відучувати кішку дерти шпалери навіть у найважчих випадках.

 • . 4

  Але так як точити кігті кішці все одно десь необхідно, потрібно придбати спеціальне пристосування, наприклад таке як когтеточка. У перший час її можна розмістити біля того місця, де вона любить дерти шпалери. Щоб залучити до неї кішку, можна нанести на неї трохи спеціальної котячої м’яти або валер’янки. Коли поступово кішка до неї звикне, когтеточку потрібно по-немногу відсовувати від місця, де вона любила псувати шпалери. Ще одну когтеточку можна поставити поряд з тим місцем, де кішка спить. Тому що вранці точити кігтики — це своєрідна зарядка для кішок.

 • . 5

  Такі спеціальні пристосування як когтеточки необхідні, щоб відучити кішку дерти шпалери. Адже, щоб відучити кішку від чогось, потрібно запропонувати їй гарну заміну. А когтеточка є кращою альтернативою шпалерам. Цей варіант влаштує обидві сторони. Господарі будуть спокійні за свої нові дорогі шпалери, а кішка буде продовжувати займатися улюбленою і корисною справою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :