Як привчити собаку до намордника: прості прийоми

як привчити собаку до намордника : прості прийоми

Вам знадобиться
 • Намордник
 • Ласощі
Інструкція
 • . 1

  Оптимальний розмір. Законодавство наказує всім господарям собак надягати них намордник. Але щоб це зробити, потрібно спочатку привчити тварину до цього вельми незручному для нього предмету. У першу чергу, слід вибрати для собаки намордник оптимального розміру. Він не повинен бути більшим, оскільки тоді він буде звалюватися і бовтатися на голові тварини. Також він не повинен бути занадто тугим, оскільки собака повинна при бажанні вивалити мову в спеку чи попити води. Після того як оптимальний розмір буде знайдений, можна буде подумати над тим, як привчити собаку до намордника, оскільки якщо він буде їй незручний, то це навряд чи вдасться зробити і доведеться застосовувати силу, а це небажано.

 • . 2

  Знайомство з новим предметом. Після покупки намордника слід познайомити собаку з новим для неї предметом. Перед тим як надягати намордник, собаці потрібно дати їй його понюхати. Деякі господарі перетворюють намордник в іграшку, а цього не можна робити ні в якому разі, так як собака його може просто сгризть. Якщо тварина боїться, коли на неї надягають намордник, то слід покласти в нього які-небудь ласощі, тоді собака все одно суне туди свою мордочку і незабаром від страху не залишиться і сліду. Кожен раз, коли собака буде їсти ласощі з намордника, її потрібно хвалити і гладити. Так як підібрати намордник вдалося за розміром, і собака не проти сунути туди носа, то можна буде спробувати застебнути його ззаду і подивитися на її реакцію.

 • . 3

  Мотивація. Якщо собака намагається зняти намордник і виступає проти носіння цього предмета, то потрібно мотивувати її носити цей предмет. У цьому випадку потрібно буде постійно хвалити її, коли вдалося надіти намордник, годувати чимось смачним, грати з нею. Якщо все це не допомагає, то, можливо, треба подумати про те, як вибрати намордник, який був би трохи іншої форми, оскільки є ймовірність, що в цьому їй просто незручно. З новою моделлю потрібно буде робити все точно так само, тоді собака зможе звикнути до намордника і змириться з необхідність його шкарпетки.

 • . 4

  Час. Якщо собака відмовляється носити намордник, то їй потрібно просто дати час. Перед тим як надягти намордник на собаку, ні в якому разі не потрібно її лаяти, або бити, інакше він буде асоціюватися у неї з знущаннями. Краще надягати намордник кожен день на кілька хвилин, поступово збільшуючи час, поступово собака змириться зі своєю долею і не буде більше бунтувати. Привчити собаку до намордника не складає особливих труднощів, головне — не виходити з себе і мати запас терпіння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :