Як привчити вівчарку до туалету?

як привчити вівчарку до туалету ?

Вам знадобиться
 • Дезінфікуючий засіб
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Перша порада, яку дають дресирувальники — підготовка житла до привчання собаки. Для цуценя (або дорослої тварини) виділяється вільне місце, яке необхідно для обмеження пересувань улюбленця. Ця умова необхідно виконувати для того, щоб у нього не було можливості сховатися в затишний «куточок» і зробити калюжу без відома господаря ( 1 — 2 місця потрібно обладнати, щоб цуценя міг справляти нужду, так як цуценята не завжди можуть контролювати позиви природи).

 • . 2

  На питання, як привчити вівчарку до туалету, можна дати відповідь у вигляді низки рекомендацій, але все ж головне — це терпіння з боку власника тварини. Щеня починає розуміти, що доведеться терпіти до прогулянки, тільки до однорічного віку. Це час доводиться перечікувати і навчати «малюка». На привчання можна витрачатимуть не більше часу, ніж вік (у місяцях) цуценя, тобто якщо вівчарці всього 4 місяця, то її не можна залишати більш ніж на 4 години без можливості вигулу.

 • . 3

  Іноді виникає проблема, як приручити вівчарку і змусити її проситися на вулицю, якщо вона була взята з розплідника з вольєрами, де тварини можуть справляти нужду в будь-який зручний для них час. У цьому випадку, треба буде докласти зусиль для перенавчання улюбленця. Для полегшення процесу навчання собаки, потрібно дотримуватися певних правил. Прийом їжі повинен здійснюватися 1 — 2 рази на добу (щенки їдять до 5 разів). Між годівлю їжа забирається, тоді й у вигулі вівчарка потребуватиме певний час.

 • . 4

  «Туалетний питання» стає гострим частіше ніж, питання як вівчарку купати. Щоб домогтися прогресу в навчанні, необхідно постійно контролювати собаку і намагатися звертати увагу на всі сигнали, якими вона показує свій стан. Найчастіше ознаки переповненості сечового міхура у пса проявляються уповільненням рухів, кружляння навколо своєї осі, виттям.

 • . 5

  Перед тим, як проводити тренування по приученню собаки до туалету, буде непогано дізнатися, як визначити вік вівчарки і відповідно вікові потреби. Для цуценят вигул повинен здійснюватися по можливості кожну годину, а також відразу після активних ігор, сну або їжі. Доросла собака може терпіти довше — обов’язкові прогулянки вранці і перед сном (але не менше 4 раз на добу). Щоб тварина розуміло, що воно робить, необхідно вводити заохочення у вигляді частувань для тих випадків, коли потреба впораюся на вулиці. У будинку місце, де була зроблена калюжа, дезінфікується.

 • . 6

  Хороший господар повинен знати, як вівчарці чистити вуха, а й успішні шляхи вирішення проблеми привчання до туалету, йому теж повинні бути знайомі. Щоб допомогти тварині в цьому питанні, можна кожен раз проходити по одному маршруту під час вигулу. Це дозволить їй орієнтуватися по запаху і зрозуміти, що потрібно зробити. Якщо собака справляє нужду в приміщенні, потрібно перервати процес будь-яким способом — найкраще налякати і вивести на вулицю. Привчання вівчарки до туалету — напружена робота, яка дасть свій результат при дотриманні всіх правил.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :