Як привернути до себе співрозмовника з перших хвилин?

як привернути до себе співрозмовника з перших хвилин?

Вам знадобиться
 • Посмішка
 • Вираження емоцій
 • Компліменти
 • Жестикуляція
 • Уміння слухати
Інструкція
 • . 1

  Одним з найважливіших якостей при спілкуванні з іншими людьми є комунікабельність. Комусь цей талант дається природою, а хтось ретельно працює над собою, щоб домогтися необхідних результатів. У кожному разі, відточувати це вміння ніколи не завадить. У роботі, або в особистих відносинах, дуже важливо виробляти правильне перше враження. Як кажуть, перше враження призвести вдруге не вдасться. Саме тому, найгострішим є питання, як розташувати до себе співрозмовника в перші хвилини. Правила насправді не складні, але вельми діючі.

 • . 2

  Посмішка. Важливо випромінювати позитивну енергію. Не обов’язково посміхатися у прямому сенсі цього слова. Посміхатися можна одними очима, бути доброзичливим. Потрібно вловити емоційний стан людини і налаштуватися на його хвилю, але тільки трохи вище тону самої людини. Важливо проявляти увагу до співрозмовника. Бажано, щоб тема бесіди м’яко повернулась до теми про саму людину. Тема повинна бути цікавою насамперед співрозмовнику. Підтримувати тему потрібно щиро, важливо дійсно прагнути зрозуміти людину.

 • . 3

  Як слухати співрозмовника — правила дуже прості. Потрібно давати людині можливість висловитися, подавати знаки слухання, наприклад, кивати на знак згоди, висловлювати здивування або інтерес очима. Захоплюватися співрозмовником потрібно, тільки якщо ця емоція дійсно щира. Для того, щоб навчитися розташовувати до себе людей, потрібна постійна практика. Для того, щоб викликати симпатію у незнайомої людини, досить просто сказати комплімент. Зрозуміло, комплімент повинен відповідати дійсності, бути щирим і ненав’язливим. Для уважного людини цей метод є досить простим способом, як знайти співрозмовника.

 • . 4

  У будь-якого вподобаного людини можна спитати поради. Наприклад, при виборі продуктів в магазині. Можна почати відвідувати будь-які курси, відповідні і своїм інтересам, тоді зав’язати розмова буде ще простіше. Щоб утримати увагу людини, потрібно додавати різні цікаві факти, дивувати. Але ні в якому разі не можна розпускати плітки. Розмову можна підтримувати в жартівливій формі, при цьому проявляти інтелект. Дотримання етикету є дуже важливим моментом в процесі підтримки бесіди, і, вирішуючи, як розговорити співрозмовника, його ні в якому разі не можна випускати з уваги.

 • . 5

  У розмові дуже важливо називати людину по імені. Власне ім’я — це дуже приємний звук для багатьох людей. Потрібно стежити не тільки за своєю мовою, а й за тоном, тембром голосу. Підвищені тони не призводять до бажання спілкуватися в наступний раз. Крім того, потрібно уникати суперечок на принципові теми. Це і розбіжності у поглядах на політику, релігію, спорт і так далі. Як бути цікавим співрозмовником — потрібно зрозуміти, якщо насправді людина переслідує виключно власні цілі, абсолютно не цікавлячись в душі думкою опонента.

 • . 6

  Жести, пози в розмові, а так же погляд, так само можуть або відштовхнути людини, або навпаки, зробити його другом. Погляд прямо в очі дуже часто сприймається як виклик. Погляд повз співрозмовника — підсвідомо оцінюється як неувагу або зневагу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :