Як привернути увагу Овна: секрети і прийоми

як привернути увагу овна: секрети і прийоми

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Основи психології
Інструкція
 • . 1

  Люди, що народилися під знаком Овна, відрізняються сильним і владним характером, упевненістю в собі, цілеспрямованістю. Вони ніколи не стануть задовольнятися мінімумом і хочуть брати від життя все, пробуючи її з усіх сторін. Овни неймовірно привабливі, вони здатні зачарувати оточуючих засчет своєї комунікабельності і харизми, але самі при цьому вимогливі і перебірливі. Як привернути увагу Овна? Традиційні методи в даному випадку малоефективні. Потрібно щось незвичайне, здатне здивувати кумира, і виділити з натовпу людини, що бажає продемонструвати симпатію. Але Овна не чуже ніщо людське, тому швидкоплинне прояв до нього турботи і зацікавленості, а особливо рука, простягнута в потрібний момент, здатні надати належний ефект. Овен не любить посередність і буденність, йому цікаві сміливі та яскраві особистості, яким цікаво відкривати нові грані життя, експериментувати, кидати виклик суспільству.

 • . 2

  Але як одружити на собі Овна, якщо він весь час прагне до пошуку свіжих емоцій? Потрібно дати йому відчути, що в стабільності теж є свої плюси. Зміна обстановки і гострі відчуття — це, безперечно, цікаво, тільки бувають моменти, коли хочеться причалити до звичної пристані, на якій завжди чекають. З Овном складно спілкуватися через його вибуховий натури, і він це знає, періодично провокуючи оточуючих, перевіряючи їх витримку і надійність. Ті, хто пройшов це випробування, потрапляють в коло близьких, яких Овен дуже цінує, хоч і доводить нерідко до сказу. Решта опиняються в чорному списку. Трапляється так, що відносини таки не складаються, тоді краще піти першим. Якщо думки про те, як кинути Овна, вже виникли, то слід їх гарненько обміркувати. Овен не звик бути кинутим, це серйозний удар по його самолюбству. У такій ситуації, дії відкинутого непередбачувані. Головне — відмовитися від сцен і образ наостанок. Як би не був злий Овен, йому переважніше прямолінійність, ніж обман.

 • . 3

  Втім, добровільно розлучитися з таким незвичайним і експресивним представником вогненної стихії також складно, як розлюбити Овна. Його вчинки оригінальні, незалежно від того, позитивні вони чи негативні, і надовго залишаються в пам’яті. Овна важливо бачити поруч тих, хто здатний його сприймати таким, яким він є — тобто, зовсім білим і пухнастим. Йому комфортно там, де його не прагнуть переробити, а бачать плюси. Тоді він і сам може пожертвувати багатьом заради людини, ні в чим його не ущемляє, особливо в особистій свободі. Це і буде основною рекомендацією, підказує, як ужитися з Овном. Незважаючи на удаваний егоцентризм, Овна надзвичайно дорогі люди, які довели свою відданість і любов. Він бачить фальш здалеку, у нього незвичайно розвинена інтуїція, з недоброзичливцями Овен довго не церемониться. Він буде поруч з партнером, якщо відчуває в його особі однодумця і друга, що розділяє спільні інтереси і погляди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :