Як привернути увагу хлопця поглядом?

як привернути увагу хлопця поглядом?

Вам знадобиться
 • Дзеркало
 • Бажання
 • Косметика
 • Об’єкт
Інструкція
 • . 1

  Розгляньте свої очі і погляд у дзеркало. Оцініть брови, і свої вії на предмет акуратності може, доведеться трохи застосувати косметику або обійтися без неї. Поекспериментуй ті перед дзеркалом зі своїми очима і поглядом. Перевірте різні стани (нахабство, агресивність, скромність, закоханість і так далі), запам’ятайте їх вираження. Для тренування погляду в «польових умовах» вибирайте краще незнайомого хлопця інакше, будь добрий друг може вам що-небудь сказати і неприємне.

 • . 2

  Об’єкт, для застосування вашого погляду, може з’явитися раптово, або він вже вибраний, але він не звертає на вас уваги, тоді починаємо операцію, як привернути увагу хлопця поглядом, але не відлякати його. Чи не розглядайте його різко і нахабно. Перший погляд має бути акуратний, боязкий і обережний. Це породжує взаємність і зацікавлює і заінтріговивает чоловіка. Погляд повинен бути пронизливий, м’який і чіпкий, але не стервозною. Це ви тренували у дзеркала.

 • . 3

  З цікавістю окіньте поглядом всю фігуру хлопця і на мить доторкніться до його очам. Не перестарайтеся із соромом. Далі дайте йому можливість відчути, ніби це він кадрить вас очима. Зрідка відповідайте на його погляди. Чи не розглядайте його відверто, але довго і зацікавлено поглядайте на нього. Не опускайте погляд суміщення вниз, але й не задираєте ніс до верху. Ви дивитеся на об’єкт інтересу, тому намагайтеся дивитися рівноправно.

 • . 4

  Це ціла наука, як залучити хлопця поглядом і зацікавити його. Будьте простіше. Дивіться на відповідну реакцію. Якщо його погляд після зіткнення з вашими очима прагне до дівчини поруч з ним, то перемкніть свою увагу на кого небудь іншого. Або ви вирішили познайомитися, не дивлячись ні на що? При позитивній реакції в погляді хлопця, можете легко підморгнути йому. Реакція піде негайно. Знайомство відбудеться на місці або його погляд буде показувати вам куди-небудь вийти. Не варто грати у погляди більше п’яти хвилин. Дивіться на хлопця без всяких питань у голові. Запитальний погляд може зіпсувати у нього перше враження від знайомства. У кожному разі посміхайтеся таємниче і загадково, але відкрито.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :