Як привезти авто з Німеччини?

як привезти авто з німеччини?

Вам знадобиться
 • Віза, бажано Шенгенська
 • Закордонний паспорт
 • Водійське посвідчення
 • Куплений автомобіль
Інструкція
 • . 1

  Купівля машини в Німеччині стала практично звичайною процедурою. Багато хто прагне купити машину саме в країні-виробнику, щоб бути впевненим у її якості. Крім того, саме в Німеччині широкий вибір уживаних авто за демократичними цінами. Поїхати до Німеччини за машиною — цілком реально, вибрати відповідну машину нескладно, перегнати цілком можливо.

 • . 2

  Ринок машин з терміном експлуатації в один рік — особливість саме Німеччини. Такі автомобілі за рік дешевшають майже на третину, а станом нітрохи не поступаються новим. Невеликий пробіг по гладким німецьких дорогах взагалі можна вважати обкаткою. Така машина — хороше вкладення грошей.

 • . 3

  Перед тим як привезти авто з Німеччини, слід розглянути всі можливі варіанти його покупки: інтернет, оголошення в газетах і журналах (зараз це не надто популярно), авторинок для покупки дешевого автомобіля або автомагазин, якщо ви хочете підстрахуватися, а також ринок однорічних автомобілів. З упевненістю можна сказати, що ви виберете потрібну вам машину, і залишиться тільки доставити її на Батьківщину.

 • . 4

  Можна замовити транспортування машини в трейлері. Такий трейлер вирушає з Німеччини щотижня і прибуває на склад міста призначення. Так як це митний склад, покупець може сплатити всі митні збори вже в Росії. Трейлер можна відправити у будь-яке місто, якщо набереться достатня кількість автомашин.

 • . 5

  Покупець може скористатися послугами залізниці і відправити свою машину в контейнері. Машину закріплять і відправлять, а в своєму місті треба буде забезпечити вивантаження автомобіля. Оформлення митних паперів теж можна буде виробити вже вдома, що може бути дуже зручно. Це зручно для маленьких міст, куди недоцільно відправляти трейлер.

 • . 6

  Не обов’язково платити за доставку свого автомобіля. Якщо ви добре водите, можна як перегнати авто з Німеччини повністю, так і частково. Частково переганяють до порома і після порома. Пором: З міста Любека або Ростока можна на поромі дістатися до Фінляндії, а звідти — до Санкт-Петербурга.

 • . 7

  До цих міст (Любека або Ростока) від Кельна близько 600 км — ніщо для досвідченого водія за хорошою німецької дорозі. Пором можна замовити і через Швецію. У такому випадку подорож ще й принесе вам задоволення. Воно відбувається на найбільшому поромі в світі. Вражень точно буде багато. Якщо немає бажання платити гроші за парою, то можна перегнати машину і своїм ходом. У цьому випадку витрати будуть обмежуватися лише оплатою бензину і ночівель для водія.

 • . 8

  Є два традиційних шляхи: З Німеччини через Польщу і Білорусію до Росії. Або, другий варіант, з Німеччини гнати машину через Швецію та Фінляндію. Це, звичайно, найдешевший варіант доставки, але потрібна звичка до довгих дистанцій і хороший досвід водіння. Поїздка втомлива, але можна поєднати її з оглядом країн і міст, не поспішати і отримати від неї задоволення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :